środa, maj 29, 2024
wtorek, 05 kwiecień 2022 17:05

Zabieg liposukcji laserowej

Liposukcja laserowa Liposukcja laserowa Wellclinic

Prowadzenie siedzącego trybu życia i pracy przy biurku ma swoje uroki. Niestety, zawsze w parze z zaletą pojawia się także wada - skutkiem wygody jest przyrost tkanki tłuszczowej.

 Przy niewielkiej aktywności ruchowej w ciągu dnia sylwetka się zaokrągla, a kupione jeszcze niedawno ubrania przestają wyglądać tak dobrze, jak wcześniej. Jak szybko pozbyć się zbędnych kilogramów? Dla osób, które mają mało czasu i nie mogą pozwolić sobie na dodatkowe godziny spędzone na siłowni, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będą zabiegi odchudzające.

Jaki zabieg odchudzający wybrać?

Przy podjęciu decyzji o wyborze konkretnego zabiegu powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na skalę pożądanego efektu względem ingerencji w ciało i ewentualnych powikłań. Wśród dostępnych rozwiązań, najkorzystniejszą opcją jest obecnie liposukcja laserowa. W porównaniu do kriolipolizy czy tradycyjnej liposukcji, zabieg metodą laserową oferowany przez gabinet medyczny Wellclinic jest najskuteczniejszy i w konsekwencji nie niesie za sobą długiego okresu rekonwalescencji ani efektu jo-jo. Po co tracić czas na nieskuteczne metody, skoro widoczny efekt można osiągnąć od razu?

Liposukcja laserowa w Wellclinic - sposób na szybkie schudnięcie w 45 minut.

Lipsukcja laserowa, lub inaczej lipoliza laserowa, jest zabiegiem odchudzającym polegającym na natychmiastowej redukcji tkanki tłuszczowej. Gabinet Wellclinic korzysta z ultranowoczesnej technologii TightSculpting z urządzeniem Fotona, która pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu odchudzenia bez bolesnego naruszania skóry. Liposukcje laserową stosuje się w obszarach takich jak boczki, ramiona, brzuch i uda, a ilość zabiegów zależy od potrzeb pacjenta - terapię można skończyć już po pierwszym spotkaniu z efektem usunięcia około 12cm w pasie. W bardziej wymagających przypadkach zaleca się 3-4 spotkania w około miesięcznym odstępie czasowym.

Przebieg liposukcji laserowej

W Wellclinic zabieg lipolizy laserowej składa się z dwóch etapów wykonywanych laserem Fotona. Pierwszy z nich polega na redukcji tkanki tłuszczowe - długie impulsy wywoływane przez laser fachowo nazywany Nd:Yag ujędrniają głębsze struktury skóry i usuwają zbędną masę. Natomiast drugi etap z pomocą drugiego lasera Fotony, Er:Yag, ma na celu lifting skóry wspomagający napięcie i wygładzenie zewnętrznych obszarów ciała. Oba kroki są całkowicie bezbolesne, a usunięcie komórek tłuszczowych przy zabiegu liposukcji laserowej jest w 100% trwałe. W przeciwieństwie do innych metod dostępnych na rynku liposukcja laserowa zapewnia równomierny ubytek tłuszczu z całego ciała i efekt pogłębiający się aż do 3 miesięcy. Metoda modelowania sylwetki w Wellclinic to świetny sposób na metamorfozę, szczególnie jeśli w najbliższym czasie czeka nas ważne wydarzenie wymagające lepszego wyglądu.

Pełny opis oferty: https://wellclinic.pl/tight-sculptingtm/