czwartek, 23 lipiec 2020 17:37

Technologia dla zdrowia. Tym razem naprawdę zaawansowana

Biokomunikacja Biokomunikacja

Podobno każda wystarczająco zaawansowana technologia będzie nieodróżnialna od magii. Gdyby tak było, to Quantec byłby właśnie magią, i to magią na najwyższym poziomie. Ale nie – to technologia. Ekstremalnie zaawansowana i zdecydowanie skuteczniejsza od magii.

 

Biokomunikacja w praktyce

Biokomunikacja to proces, który w skrócie można opisać jako przekazanie do organizmu informacji o pożądanych zmianach. A skąd wiadomo, jakie zmiany są pożądane? Z przeprowadzonego na samym początku skanu. Okazuje się, że przedstawienie organizmu jako pewnej sumy informacji jest nie tylko możliwe, ale też bardzo korzystne w diagnostyce. Znając stan obecny i stan docelowy, można stymulować konkretne zmiany. Ich zachodzenie jest możliwe dzięki wykorzystaniu precyzyjnej technologii dekodowania stanów materii. Wyjaśnienie całej fizyki, która za tym stoi, byłoby zbyt skomplikowane, ale praktyczne zastosowanie jest proste: badasz swój organizm, a następnie wysyłasz mu instrukcje, co ma zrobić, żeby problem usunąć.

Bez matematyki nie ma postępu

Do tej pory większość terapii bazowała na chemii. Jeśli wiesz już trochę więcej na ten temat, to na pewno masz świadomość, że to zawsze ryzykowna gra, ponieważ chemia, nawet najłagodniejsza, musi mieć skutki uboczne. Zjawiska kwantowe i biokomunikacja to krok do przodu – to wykorzystanie wyższej matematyki oraz elementarnych zasad fizyki w celu usuwania konkretnych, złożonych problemów. Odsunięcie się od chemii to szansa na realne oczyszczenie i ściśle kierunkowe działanie. Precyzja mechaniki kwantowej pozwala zaleczyć nawet niewielkie blokady i oddziaływać precyzyjnie w tym miejscu, w którym pojawił się problem. Nie ma działania na cały organizm – matematyka do chemii ma się tak, jak skalpel do piły łańcuchowej.

Tam, gdzie nie sięga medycyna

Istnienie zjawisk takich jak splątanie kwantowe pozwala działać na odległość i szukać zastosowań w dziedzinach innych niż medycyna. W pewnym sensie spojrzenie w tak małej skali, że wymyka się ona pojmowaniu, jest realizacją przesłania oddziaływania holistycznego. Biokomunikacja pozwala na oddziaływania między dowolnymi biopolami. Można wpływać nawet na najbardziej skomplikowane procesy, a wszystko to dzięki wykorzystani zjawisk, które sprawiają, że nasz świat w ogóle istnieje. To już nie jest tylko kwestia medycyny, która ogranicza się do pojmowania organizmu jako wiadra na różne związki chemiczne. To zupełnie nowe możliwości oddziaływania także na środowisko, emocje, wzrost duchowy, a nawet przestrzeń jako taką, bo przecież i ona jest swego rodzaju polem.

Quantec – technologia stworzona dla ciebie

Praktyczne wdrożenie technologii kwantowych i biokomunikacji stało się faktem. Już dziś można dzięki temu pracować nad sobą i swoim otoczeniem. Możesz zadbać o siebie, swoich najbliższych i swoje otoczenie w sposób, jaki nigdy wcześniej nie był dostępny. Podstawy naukowe i kolejna zastosowania możesz znaleźć na stronie Quantec. To technologia jutra, z której możesz skorzystać już dziś.

Czytany 114 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.