piątek, 07 sierpień 2020 13:40

STS kod bonusowy 2020

 STS kod bonusowy STS kod bonusowy

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce rosnącym zainteresowaniem. Wszystko to dzięki szerokiej ofercie wydarzeń oraz interesującym bonusom.

 

Wśród zakładów bukmacherskich niekwestionowanym liderem pozostaje STS, który działa od 1997 roku. Popularność STS wynika z bardzo szerokiej oferty, w którą wliczają się różne dyscypliny sportu, a także e-sport oraz zakłady na wydarzenia polityczne rozrywkowe oraz symulowane gry karciane. Warto zauważyć, że mocna pozycja STS na bukmacherskim rynku z pewnością spowodowana jest wprowadzaniem innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań, jak chociażby zakładów online. Co więcej STS oferuje swoim klientom wiele różnych bonusów, co przyciąga coraz większą liczbę nowych graczy, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami. W niniejszym tekście szczegółowo omówimy kod bonusowy STS, który oferowany jest dla nowych klientów, jednakże zanim to nastąpi, warto wspomnieć w kilku zdaniach o tym, co do zaoferowania ma STS.

Szeroka oferta zakładów bukmacherskich

Internet jest dziś podstawowym środkiem komunikacji, który pozwala nam wykonywać wiele różnych aktywności w sieci. STS idzie z duchem czasu, dlatego nowoczesny portal i możliwość obstawiania zakładów online sprawia, że wystarczy dostęp do internetu, by obserwować kursy, a także obstawiać wydarzenia z całego świata. Co ciekawe, istnieje możliwość obstawiania nie tylko wydarzeń sportowych, ale także i tych politycznych, czy rozrywkowych. Tak szeroka oferta pozwala na ogromny wybór. Jeśli chodzi o sport, to wśród obstawianych dziedzin sportu najpopularniejsze są:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • koszykówka
 • siatkówka,
 • skoki narciarskie,
 • piłka ręczna.


Nie brakuje też bardzo intrygujących i oryginalnych rodzajów sportu, takich jak indyjskie kabaddi czy darts, zwane potocznie grą w rzutki. Mnogość dyscyplin sportowych, na które można postawiać zakłady, jest tak duża, że amator każdego sportu znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chodzi o zakłady e-sportowe, to są one obecnie coraz bardziej popularne ze względu na rosnące zainteresowanie branżą gier wideo. Rozgrywki z Counter-Strika, czy LoLa (League of Legends) gromadzą przed monitorami miliony kibiców na całym świecie. Z tego powodu zakłady e-sportowe stają się coraz częściej spotykanym rodzajem zakładów bukmacherskich. W STS możesz obstawiać rozgrywki z najpopularniejszych gier sieciowych, takich jak:

 • Counter-Strike
 •  League of Legends,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six,
 • Call of Duty,
 • Dota 2,
 • StarCraft 2.

Warto zaznaczyć, że obstawiać można zarówno zakłady live, jak i te tradycyjne, które obstawia się jeszcze przed rozgrywkami. Tak duża swoboda działania pozwalana na zastosowanie własnej strategii i taktyki rozgrywki. 

Legalny bukmacher online

Niezwykle ważną kwestią jest odpowiedni poziom bezpieczeństwa i legalności zakładów bukmacherskich. STS jest w pełni legalnym bukmacherem, który działa online oraz stacjonarnie. Firma istnieje od 1997 roku, a gwarantem legalności i najwyższej jakości usług jest licencja, która została wydana przez Ministerstwo Finansów. Licencja ta uprawnia STS do prowadzenia legalnych zakładów bukmacherskich na terenie Polski. STS automatycznie zmniejsza sumę wygranych o należny podatek, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się tym, kiedy i jaki podatek należy odprowadzić od wygranej.

Kod bonusowy STS, czyli benefity dla nowych klientów

STS oferuje pokaźną ilość bonusów i zakładów specjalnych. Jednym z popularniejszych bonusów jest freebet o wartości 25 zł, który otrzymuje się, gdy podczas rejestracji wpisze się specjalny STS kod bonusowy. Treść kodu to PEWNE25 i należy go wpisać podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się pod wymaganymi danymi, takimi jak adres e-mail, numer telefonu, czy hasło. Kiedy kod zostanie użyty, otrzymasz freebet o wysokości 25 złotych. Jest to jeden z najwyższych bonusów bez depozytu na start wśród zakładów bukmacherskich w Polsce i jedyne co trzeba zrobić, to wpisać podczas rejestracji PEWNE25 w miejscu kodu promocyjnego. Warto podkreślić, że freebet łączy się z bonusem powitalnym w wysokości 1200 złotych. Jeśli chodzi o sam kod STS, to nie ma znaczenia, w jaki sposób go wpiszemy – P E W N E 2 5, pewne25 - kod wpisany w jakikolwiek sposób zadziała. Ważne jest tylko, by jego treść się zgadzała. Sam bonus jest niezwykle cenionym przez graczy benefitem, ponieważ nie wymaga on wpłaty depozytu, dzięki czemu jest on doceniany przez większość graczy rozpoczynających przygodę z obstawianiem zakładów.

By wypłacić bonus trzeba dokonać obrotu na kwotę 75 złotych (trzykrotny obrót bonusem). Warto pamiętać, że do obrotu zalicza się tylko te stawki, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.91. Te wymagania są jedynymi, by móc w pełni cieszyć się z kodu bonusowego w STS.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Czytany 264 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.