poniedziałek, 22 listopad 2021 19:29

Sportowe Hyundaie

Hyundai modele Hyundai modele

Wielu kierowców łączy to samo marzenie – szybkie, eleganckie auto, w którym poczują się jak James Bond. Ty też chciałbyś poczuć się tak luksusowo?

Sportowy samochód spełni fantazję, w której wszystkie oczy skierowane są na Ciebie, gdy przemierzasz ulice miast. W końcu kto nie chciałby robić wrażenia na przechodniach i innych kierowcach sportowym autem? Jednak tego typu pojazdy mają więcej zalet niż tylko nowoczesny wygląd. Przeczytaj więcej na ten temat w naszym artykule.

Zalety sportowych samochodów

Sportowe auto to opłacalna inwestycją - samochody sportowe (szczególnie te mniej znanych marek) są odporniejsze na recesję.

Zakochasz się w jeździe ponownie - nie tylko z powodu dużych osiągów. Pomyśl chociażby o pełnych podziwu spojrzeniach, gdy stoisz w korku.

Większy wybór stylów i wzorów

Możliwość personalizacji samochodu według własnego gustu

Poznaj możliwości sportowych modeli Hyundaia

Sportowy samochód wcale nie koniecznie musi być małą dwuosobówką. Spójrz na przykład na sportowe propozycje Hyundaia: https://nawrot.hyundai.pl/modele/

Nowy Hyundai i20 N: inspiracją do stworzenia tego samochodu był model rajdowy i20 Coupe WRC. Z pewnością jazda nim dostarczy niezapomnianych wrażeń kierowcy i pasażerom. Hyundai i20 N to nie tylko zadziorny, sportowy wygląd, ale też znakomite osiągi silnika i obecność zaawansowanych technologii. Wysokowydajny silnik turbo GDi o pojemności 1,6 litra i imponującym 204 KM, pozwala kierowcy poczuć się jak na torze wyścigowym. Wszystko to opakowane w rasowy sportowy wygląd i wsparte na 18-calowych aluminiowych felgach.

Nowy Hyundai i30 N: imponujące osiągi, wyścigowa dynamika i inteligentna technologia połączone w jednym modelu. Do tego komfortowe wnętrze sprawia, że nowy Hyundai i30 N to sportowe auto, które sprawdza się niezależnie od warunków – także na co dzień. Ulepszenia w tym modelu są wynikiem m.in. projektu wyścigowego i30 N TCR oraz opinii fanów tego modelu. Na dokładkę otrzymujesz zwiększenie mocy do 280 KM i momentu obrotowego do 392 Nm.

Nowa KONA N: to połączenie zalet SUV-a ze sportowym charakterem. Silnik 2.0 T-GDI oferuje trzy sportowe funkcje: N Grin Shift (NGS), N Power Shift (NPS) oraz N Track Sense Shift (NTS). Dodaj do tego 8-biegową skrzynię, 280 KM i maksymalny moment obrotowy 392 Nm i masz odpowiedź, dlaczego Nowa KONA N to SUV niezwykły, którego pokocha cała rodzina.