wtorek, 13 lipiec 2021 15:30

Speed dating - imprezy dla singli coraz bardziej popularne

MiniRandki.pl MiniRandki.pl

Speed dating czyli tak zwane szybkie randki to trend, który w ekspresowym tempie zyskuje popularność w całej Polsce.

Możliwość poznania nowych osób oraz znalezienie drugiej połówki to aspekty, które działają na singli niczym światło na ćmy - nic przecież dziwnego, w końcu każdy z nas dąży do znalezienia miłości i zaznania pełni szczęścia.

Imprezy dla singli szczególnie prężnie rozwijają się w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Łódź, czy Poznań. To właśnie w tych miastach szybkie randki zakończyły się sukcesem dla bardzo dużej liczby singli!

Speed dating - jak działa?

Działanie szybkich randek jest stosunkowo proste i nie wymaga od nas dużego przygotowania, jak czytamy na stronie MiniRandki.pl jedyne czego potrzebujemy to wolny wieczór oraz uśmiech na twarzy. Miło spędzony czas w kameralnym lokalu, w towarzystwie interesujących osób brzmi jak świetna zabawa - właśnie na tym w dużej mierze polega speed dating. Podczas spotkań przeżyjesz kilkanaście 5-minutowych szybkich randek. I kto wie? Może właśnie podczas jednej z nich spotkasz miłość swojego życia!

Dla kogo są szybkie randki?

Szybkie randki nie mają ograniczeń! W spotkaniach biorą udział mężczyźni, kobiety, osoby starsze oraz młodsze. Speed dating staje się niezwykle popularny również wśród osób niepełnosprawnych. 

Speed dating przyciąga nie tylko szalonych przebojowców lubiących nowe doznania i kochających poznawać nowych ludzi. Szybkie randki to szczególnie dobre miejsce dla spokojnych i nieśmiałych introwertyków, dla których dłuższa rozmowa z nieznajomym może być nie lada wyzwaniem - czas trwania jednej randki wynosi zaledwie 5 minut, więc nie musisz martwić się o brak tematów do rozmowy!

Zyskujesz więcej niż myślisz

Wiele osób wciąż nie jest przekonanych do speed datingu - obawiają się ośmieszenia czy odrzucenia. Prawda jest jednak taka, że biorąc udział w szybkich randkach nic nie tracimy, natomiast zyskujemy naprawdę sporo. Po pierwsze - ciekawie spędzony wieczór w miłym towarzystwie. Po drugiej - możliwość kształcenia swojej osobowości oraz popracowania nad pewnością siebie. Po trzecie - możliwość zawarcia realnych przyjaźni na długie lata - a w najlepszym przypadku znalezienie miłości swojego życia! Warto wspomnieć, że szybkie randki mają już niekrótką historię, bo zostały wymyślone w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych. Więcej na ich temat można przeczytać na Wikipedii.