wtorek, 13 lipiec 2021 15:34

Przeszczep włosów w Turcji - pozbądź się łysiny!

FlyMedica FlyMedica

Łysienie to problem, który dotyka wiele osób. Przyczyn jest wiele - liczy się zarówno nasz styl życia i stan zdrowia, jak i geny, które posiadamy.

Jedyną skuteczną i trwałą metodą na odzyskanie utraconych już włosów jest zabieg przeszczepu włosów - podczas którego przeszczepiane są mieszki włosowe, a łysina staje się szybko jedynie przykrym wspomnieniem. 

  • Przeszczep włosów w Turcji
  • Przeszczep włosów Turcja
  • Przeszczep włosów cena
  • Transplantacja włosów - na czym polega?
  • Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów
  • Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji

Przeszczep włosów w Turcji - metoda na walkę z łysieniem

Zabieg transplantacji włosów to skuteczny sposób na to, by pozbyć się nieestetycznej łysiny i na nowo pokochać swoją fryzurę. Podczas zabiegu przeszczepu włosów dochodzi do chirurgicznego pobierania włosów z jednej części ciała - a następnie przeszczepie włosów tam, gdzie występują ubytki. 

Zabiegom częściej poddają się mężczyźni - ma to związek z wpływem na łysienie męskich hormonów (łysienie androgenowe). Kobiety mające problemy z nadmierną utratą włosów mogą również poddać się temu zabiegowi - efekty mogą przekroczyć najśmielsze oczekiwania!

Przeszczep włosów Turcja - dlaczego warto?

Zabieg przeszczepienia włosów jest trwałym rozwiązaniem problemu łysienia. Zabieg trwa kilka godzin i nie jest dla pacjenta bolesny, ponieważ lekarze stosują znieczulenie miejscowe. 

Wystarczy jeden zabieg, by trwale pozbyć się swojego problemu i zapomnieć o łysinie. Zdecydowanie poprawia to komfort codziennego życia, samopoczucie i wygląd - osoby, które poddały się przeszczepowi włosów, deklarują, że podjęłyby taką decyzję ponownie. 

Przeszczep włosów cena

Ile kosztuje przeszczep włosów? Cena może się różnić - w zależności od indywidualnych potrzeb każdego z nas. Warto jednak wiedzieć, że cena zabiegu w Turcji jest znacznie niższa niż cena zabiegu w Polsce - pacjenci mogą też liczyć na rozłożenie płatności na dogodne raty, które nie obciążą nadmiernie budżetu.

Transplantacja włosów - na czym polega?

Przeszczep to skuteczna metoda na odzyskanie włosów. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym i polega na pobraniu tak zwanych graftów (czyli mieszków włosowych) i wszczepieniu ich w miejsce tego wymagające. Włosy można przeszczepiać na kilka sposobów:

  • Przeszczep włosów metodą FUE - z zastosowaniem narzędzi z szafirowym, bardzo precyzyjnym ostrzem 
  • Przeszczep włosów metodą DHI

Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów

Dr. Serkan Aygin Clinic to miejsce, w którym z powodzeniem przeprowadza się tysiące zabiegów rocznie - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Klinika zdobyła w 2019 roku tytuł Najlepszej Placówki Turystyki Medycznej - co sprawia, że jest to miejsce dbające o profesjonalizm i dobro pacjentów.  Dr Serkan Aygin jest posiadaczem tytułu najlepszego chirurga transplantacji włosów w Europie. W Polsce wyłącznym przedstawicielem tej kliniki jest FlyMedica

Przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji

Przeszczep włosów – dlaczego Turcja? Jeśli interesujemy się przeszczepem włosów - warto rozważyć wybór właśnie tego kraju. To jeden z najpopularniejszych kierunków medycznej turystyki. To właśnie lekarze z Turcji nie mają sobie równych w przeprowadzaniu zabiegu transplantacji włosów. 

Utrata włosów to duży problem, z którym często nie potrafimy sobie poradzić. Wypadanie włosów pogarsza nasze samopoczucie i sprawia, że przestajemy się sobie podobać. Przeszczepy włosów to skuteczna metoda na to, by pozbyć się łysiny - warto zdecydować się na zabieg i poprawić jakość swojego życia. Więcej informacji na temat przeszczepu włosów w Turcji znajdziesz na stronie  https://flymedica.pl/przeszczep-wlosow-w-turcji/.