środa, 09 wrzesień 2020 20:12

Softshell z nadrukiem – wybierz model dla swoich specjalistów

softshell z nadrukiem softshell z nadrukiem

Odzież reklamowa bardzo często wykorzystywana jest w modzie jako element łączący estetyczny design, funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

Pracownicy realizujący zadania w terenie powinni być wyposażeni w taką garderobę, która będzie niemal od razu pokazywać klientom, z kim mają do czynienia i do kogo zgłosić się w razie potrzeby.

Podstawowym produktem marketingowym są oczywiście t-shirty. Wszystko za sprawą niskiej ceny, ponieważ bawełnianą koszulkę możemy kupić już w cenie kilku złotych. Łączny koszt produkcji takiego akcesorium to maksymalnie 10-15 złotych – łącznie z nadrukiem. Co, jeśli na zewnątrz robi się zimno? Specjaliści będą potrzebować odzieży wierzchniej, dzięki której uchronią się przed mrozem i wiatrem. W okresie jesiennym i wiosennym softshell z nadrukiem to podstawa, o której należy pamiętać. Na co jednak zwrócić uwagę w trakcie inwestycji w kurtki i nadruk? Sprawdź już teraz.

Softshell z nadrukiem może być stylowy

Czy softshell z nadrukiem może prezentować się w sposób nowoczesny i elegancki? Przy obecnych możliwościach produkcyjnych, osiągnięcie zadowalających rezultatów jest o wiele prostsze, niż Ci się wydaje. W ofercie producentów odzieży reklamowej znajdziesz wiele fasonów zarówno dla mężczyzn, dzieci, jak i kobiet. Do tego wystarczy dostosować kolorystykę do barw firmy lub oczekiwań (np. stosując jaskrawe wzory, które mają zwracać uwagę innych) i zaplanować rozlokowanie logo firmy lub informacji, które powinny znaleźć się w najlepiej widocznym miejscu.

Kieszenie, wodoszczelność i możliwość stosowania dodatkowych podpinek

Każdy się zgodzi, że kieszenie w kurtkach softshell z nadrukiem to bardzo wygodny dodatek, dzięki któremu nie potrzebujemy dodatkowych toreb i saszetek, by mieć zawsze pod ręką portfele, klucze i najważniejsze akcesoria. Drugim najistotniejszym aspektem jest wodoszczelność i możliwość stosowania dodatkowych podpinek, by warunkami atmosferyczne nie stanowiły problemu.

W dalszym ciągu brakuje Ci informacji? Skontaktuj się z producentem lub dystrybutorem. Powinien on udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji, dzięki którym podjęcie ostatecznej decyzji będzie o wiele prostsze – nawet jeśli nie jesteś specjalistą i pierwszy raz masz kontakt z takim wyposażeniem jak softshell z nadrukiem. Pamiętaj, że dzięki takim narzędziom jak ogólny dostęp do internetu, nie musisz zdawać się na ofertę lokalnych przedsiębiorców, ponieważ możesz złożyć zamówienie internetowe, a kurier gotowe kurtki dostarczy bezpośrednio pod Twoje drzwi.