wtorek, 07 lipiec 2020 19:49

Przeszczep włosów - poprawa komfortu życia

Przeszczep włosów Przeszczep włosów

Utrata włosów wraz z wiekiem dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn, choć statystycznie to właśnie Panowie częściej łysieją. Niezależne od płci, brak lub niewielka ilość włosów sprawia, że dana osoba czuje się staro i mało atrakcyjnie. Często poprzez zaniżone poczucie własnej wartości cierpi jej życie społeczne. W takich przypadkach nie ma co się zastanawiać - warto zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów.

Na czym polega przeszczep włosów?

W ostatnim czasie na popularności zyskał przeszczep włosów metodą FUE. Polega on na pobieraniu pojedynczych meszków włosowych z okolicy owłosionej. Następnie pobrany materiał implementowany jest w miejscach, gdzie występuje brak włosów. Ważne jednak, by zabieg był dokładnie przemyślany, pozwalając na odpowiednie umiejscowienie linii włosów oraz uzyskanie naturalnego efektu, tworząc odpowiednie proporcje między twarzą i czołem. Zabieg pozwala na uzyskanie trwałego efektu, choć czasem musi być kilkukrotnie powtórzony. Nie powoduje on blizn.

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu włosów?

Zabieg przeszczepu włosów należy przeprowadzić w sprawdzonym i godnym zaufania miejscu. Jego przeprowadzenie wymaga odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją u specjalisty, który pomoże wybrać najlepszą metodę walki z łysieniem, a także udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Na bezpieczną i profesjonalną usługę przeszczepu włosów można liczyć w klinice San-Medical, gdzie znajduje się najlepszy sprzęt i wykwalifikowany personel. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.san-medical.pl/.

Przeszczep włosów to dobry pomysł, by lepiej poczuć się we własnej skórze. Warto walczyć z oznakami starzenia, zwłaszcza, że są na to skuteczne sposoby. Każdy zabieg powinien być jednak poprzedzony konsultacją. Powinien także być przeprowadzony przez wykwalifikowaną osobę. Nie bez znaczenia jest również dyskrecja i miła atmosfera. Odzyskanie włosów to odzyskanie pewności siebie - warto podarować sobie taki prezent.

Czytany 114 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.