sobota, kwiecień 20, 2024
środa, 11 październik 2023 12:42

Promocja na przeszczep włosów w Turcji

Promocja na przeszczep włosów w Turcji adobestock

większym stopniu i chciałbyś to zmienić, zapominając przy tym raz na zawsze o kompleksach - trafiłeś w odpowiednie miejsce. Decydując się na przeszczep włosów w Turcji, która wprost słynie z przeprowadzania najwyższej jakości zabiegów transplantacji włosów, skorzystaj z usług polskiej firmy partnerskiej jednej z najlepszej klinik w Turcji jaką jest Esthetic Trip. W tym artykule opowiemy Wam o wszelkich korzyściach płynących ze współpracy razem z nami oraz przybliżymy nieco bardziej temat oferowanych przez nas usług, wchodzących w skład proponowanych przez nas pakietów.

 

Dlaczego warto zdecydować się na przeszczep włosów z Esthetic Trip?

Wybór odpowiedniej firmy, a także kliniki w której to docelowo zostanie przeprowadzony zabieg transplantacji włosów jest niezwykle ważny dla całego procesu przeszczepu włosów oraz jego efektów końcowych. Decydując się na współpracę ze sprawdzoną i polecaną firmą o wieloletnim doświadczeniu w przeprowadzaniu tego typu zabiegów, możesz ze spokojem powierzyć ekspertom wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące przeszczepu włosów. Jako, iż posiadamy ponad 15- letnie doświadczenie w organizacji podróży medycznych do Turcji, a klinika z którą współpracujemy jest jedną z największych oraz najbardziej prestiżowych wśród znajdujących się tam klinik - zaufało nam już tysiące pacjentów (SPRAWDŹ NASZE METAMORFOZY).

Przekonaj się sam i oddaj się w ręce naszych profesjonalistów!

Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o standard hotelu, w którym będziesz przebywać w trakcie wyjazdu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie 4* i 5* hotele, które każdego dnia zapewnią Ci świeże oraz pożywne śniadanie. Jak wiadomo, w czasie trwania wyjazdu będziesz także potrzebować transportu między lotniskiem, hotelem czy też kliniką. W Esthetic Trip to my zajmujemy się wszelkimi kwestiami organizacyjnymi więc załatwimy dla Ciebie transfer do wszystkich tych miejsc bez dodatkowych opłat. Kwestią, którą warto podkreślić jest fakt, że dokonujesz wyłącznie jednej płatności w kwocie wybranego przez Ciebie pakietu i nie musisz się przejmować wystąpieniem innych, nieprzewidzianych kosztów. Co to dokładnie oznacza w praktyce? Kwota, którą należy pokryć w dniu zabiegu transplantacji włosów stanowi ogólną cenę całego zabiegu i nie jest obliczana na podstawie ilości graftów potrzebnych do jego wykonania. Zatem, jeśli na miejscu okaże się, że obszar skóry głowy dotknięty problemem łysienia wymaga jego wypełnienia większą ilością mieszków włosowych niż przypuszczano - lekarze uzupełnią go w ramach pierwszej, gwarantowanej ceny.

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI Z ESTHETIC TRIP?

  • Pakiet Economy - 1990€, obejmuje:
  • 3 - dniowy pobyt w 4* hotelu wraz ze śniadaniami oraz dostępem do strefy SPA
  • Zabieg przeszczepu włosów metodą DHI (do 5500 graftów)
  • Wszelkie koszty operacyjne, konsultacje lekarskie oraz badania i analizę wyników krwi
  • Prywatny transport między hotelem, kliniką i lotniskiem
  • Leki, m.in. antybiotyki, środki przeciwbólowe oraz pozostałe, niezbędne podczas procesu transplantacji farmaceutyki
  • Zestaw kosmetyków do mycia skóry głowy oraz włosów
  • Lunch serwowany w klinice podczas zabiegu
  • Pełne wsparcie w okresie rekonwalescencji oraz kompleksową organizację całego wyjazdu

Zapoznaj się z resztą naszych pakietów, przechodząc do zakładki oferta. Jeśli jednak posiadasz więcej pytań bądź posiadasz dodatkowe życzenia - skontaktuj się z nami. Oferujemy przejrzystą organizację oraz koordynację Twojej podróży medycznej od A do Z.

Z uwagi na komfort oraz dobro pacjenta, jesteśmy w stanie dołożyć wszelkich starań, tak by sprostać nawet tym, najwyżej postawionym nam oczekiwaniom. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując w razie potrzeby plan wyjazdu do jego osobistych preferencji.

Esthetic Trip. Wyższa Jakość. Niższa Cena - Czytaj Więcej.