wtorek, 11 sierpień 2020 14:07

Otwarcia nowych lokali Da Grasso

Da Grasso Da Grasso

Każdy od czasu do czasu chce skosztować dań innych kuchni świata. Najczęściej wybór pada na kuchnię włoską.

I w tym zakresie zawsze jest bardzo duży wybór restauracji. Powstają nawet całe sieci pizzerii. Przykładem może być tutaj Da Grasso. Jest to jedna z najpopularniejszych, co najważniejsze polskich sieci tego typu. Mimo pandemii cały czas ciała i co ciekawe, otwiera nowe lokale, tak aby w większej ilości miejsc można było zjeść pyszną włoską pizzę.

Pizzerie Da Grasso – ponad 20 lat doświadczenia w gastronomii

Pizzerie Da Grasso to polska sieć gastronomiczna specjalizująca się w kuchni włoskiej. Została założona w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Pierwszy lokal został otwarty w łodzi, a dzisiaj sieć liczy sobie ponad 200 lokali i cały czas się rozrasta. Co istotne, w każdej restauracji spróbujesz nie tylko wybornych potraw. W każdej z nich panuje niesamowita atmosfera sprzyjająca spotkaniom w gronie rodziny czy znajomych. Lokale są aranżowane ze starannością, by każdy z gości mógł poczuć niesamowity śródziemnomorski klimat.

Włoska pizza i inne pyszne dania

Kuchnia włoska nieodzownie kojarzy się z pizzą. I to właśnie to słynne danie jest specjalnością sieci Da Grasso. W menu znajdziesz wszystkie swoje ukochane smaki, a także wiele ciekawych kompozycji, które są charakterystyczne dla tej marki. W sumie możesz wybierać spomiędzy blisko 40 wyjątkowych smaków. Jednak pizza to nie jedyne pyszne danie, którego możesz skosztować na miejscu lub zamawiając z dowozem. W menu znajduje się bowiem ponad 80 pozycji. Wśród nich takie klasyki jak np. krem pomidorowy czy zupa cebulowa. Innym hitem jest lasagne w wersji bolońskiej lub ze szpinakiem, które podbijają serca miłośników dań z makaronami. Oprócz tego możesz też zamówić lekką i smaczną sałatkę np. caprese czy z szynką parmeńską. Wszystko zależy od Twoich preferencji smakowych. Możesz też zdecydować się także na startery, które zaspokoją pierwszy głód i pozwolą w spokoju czekać na główne danie. Wśród starterów znajdują się takie pozycje jak pieczywo czosnkowe, skrzydełka z kurczaka czy stripsy z kurczaka w panierce.

Pizzę Da Grasso zjesz teraz w nowych miejscach – sprawdź, gdzie otwierają się nowe lokale

W czasie pandemii branża gastronomiczna miała bardzo ograniczone możliwości działania. Jednak powoli ten czas mija i można ponownie rozwijać skrzydła. Tak też zrobiły osoby zarządzające całą siecią. Obecnie restauracje Da Grasso działają stacjonarnie i z dowozem. Co więcej, w najbliższych dniach planowane jest otworzenie lokalu w Bolesławcu. Kolejne pizzerie pojawią się także w Knurowie, Skierniewicach, Grójcu oraz Palędzie. W każdym z wymienionych lokali będzie można zjeść pyszne dania będące sztandarową ofertą Da Grasso. Wszelkie potrawy przygotowywane są z najwyższą starannością, a w lokalach zachowane są zasady bezpieczeństwa związane z panującą obecnie pandemią. Również, jeżeli zdecydujesz się na zamówienie z dowozem, możesz liczyć na profesjonalne podejście na każdym etapie usługi.

Czytany 216 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.