sobota, kwiecień 20, 2024
wtorek, 23 sierpień 2022 16:23

Niespodzianki na rocznicę ślubu, którymi Twoja druga połówka będzie zachwycona

prezent marzeń prezent marzeń Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Celebrowanie rocznicy ślubu to świetna okazja, by wręczyć drugiej połówce niespodziankę. Dużym zainteresowaniem cieszą się prezenty w formie przeżyć, które dają o wiele więcej niż zwykłe upominki.

Ich realizacja pozostawia bezcenne wspomnienia i co ważne, potrafią spełnić największe marzenia. Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę? Sprawdź wybrane przez nas niespodzianki na rocznicę ślubu, dzięki którym wywołasz uśmiech na jej twarzy!

 

Jak wybrać odpowiedni prezent na rocznicę ślubu?

Prezent na rocznicę ślubu to świetny pomysł na dopełnienie wspólnego celebrowania tego święta. Oprócz wspominania najpiękniejszych momentów w waszym życiu możesz podarować nowe — która osoba obdarowana przeżyje sama lub zrobicie to razem. W trakcie poszukiwań prezentu weź pod uwagę zainteresowania, osobowość, a nawet stan zdrowia drugiej połówki, szczególnie jeśli rozważasz coś ekstremalnego. Niespodzianka na rocznicę ślubu powinna trafić w gust osoby obdarowanej, więc warto nieco postarać się, aby prezent spełnił jej oczekiwania. 

Wzajemne prezenty to sposób na wyrażenie wdzięczności, miłości i okazanie pamięci. Zobacz niespodzianki na rocznicę ślubu, którymi Twoja druga połówka będzie zachwycona!

Romantyczna noc dla dwojga

Jeśli na co dzień jesteście dość zapracowani i nie macie możliwości, by udać się na weekend to romantyczna noc dla dwojga będzie strzałem w dziesiątkę. Ten prezent możecie zrealizować wspólnie, dzięki czemu celebrowanie rocznicy ślubu będzie jeszcze przyjemniejsze.  Dwudniowy pobyt z noclegiem w komfortowym, hotelowym pokoju to okazja do odpoczynku w swoim towarzystwie. Wybierz miasto, hotel i podaruj drugiej połówce niespodziankę, z której na pewno się ucieszy!

Floating – relaks dla ciała i duszy

Pozostając w kategorii relaksu, warto zwrócić uwagę na floating. To niezwykle relaksujący seans w specjalnej kapsule lub basenie, który polega na maksymalnym ograniczeniu bodźców z zewnątrz. Osoba obdarowana będzie unosiła się na powierzchni roztworu wody z dużym stężeniem soli Epsom. Z tej niespodzianki na rocznicę ucieszy się każdy, kto potrzebuje chwili tylko dla siebie lub szybkiej regeneracji. Sesja floatingu trwająca godzinę zastępuje 4 godziny snu, oprócz tego redukuje stres i napięcie mięśni, łagodzi dolegliwości bólowe, wspomaga pracę organizmu, a także korzystnie wpływa na stan skóry i włosów.

Jazda za kierownicą Superauta

Lamborghini, Ferrari, Porsche, a może kultowy Ford Mustang? Lista dostępnych aut naprawdę długa. Voucher na jazdę wybranym autem po torze wyścigowym to idealna niespodzianka na rocznicę ślubu,  by móc na własnej skórze przetestować możliwości sportowego auta. Wybierz liczbę okrążeń i spełnij marzenie bliskiej osoby o szybkiej jeździe za kierownicą sportowego auta! Przedstawiony prezent wywoła radość i zachwyt nie tylko u mężczyzny, lecz także u kobiety. W końcu tory nie są zarezerwowane wyłącznie dla męskiego grona.

Lot awionetką

Awionetki to małe samoloty, najczęściej 2-4 osobowe i  jednosilnikowe. Wykorzystywane są głównie do lotów turystycznych i szkoleniowych, ale zdarza się, że używane są jako hol dla szybowców. Lot awionetką to popularna niespodzianka na rocznicę ślubu, która zachwyci każdego, kto marzy o podniebnej przygodzie. Loty są dostępne zarówno dla jednej, jak i dla dwóch osób.

Lot balonem

Wielka i kolorowa czasza balonu potrafi wywrzeć ogromne wrażenie, tak samo, jak widoki oglądane z gondoli balonu podczas lotu. Lasy, pola, malownicze łąki i zbiorniki wodne z rozpościerającą się w oddali panoramą miasta to zapierający dech w piersiach widok.  Zarówno romantyczny lot tylko we dwoje, jak i grupowy są niezapomnianym przeżyciem. Lot balonem to marzenie Twojej drugiej połówki? Spełnij je lub przeżyjcie emocjonującą przygodę wspólnie!

Wiele innych zaskakujących propozycji na rocznicę ślubu znajdziesz w serwisie Prezentmarzeń wśród prezentów dla niej i dla niego. Zastanów się, co sprawi bliskiej Ci osobie największą przyjemność i podaruj jej voucher na spełnienie marzeń!