sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 22 marzec 2022 13:15

Kto najczęściej zamawia catering dietetyczny? Wyniki Cię zaskoczą

Tania dieta pudełkowa Tania dieta pudełkowa pixabay

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie czas jest jednym z najważniejszych zasobów. Kiedy masz zapełniony harmonogram i nie masz czasu na gotowanie, respektowanie zdrowej diety może być trudne. Na szczęście na rynku jest rozwiązanie stworzone na miarę potrzeb, które może zaoszczędzić mnóstwo czasu i pomóc w utrzymaniu diety - dieta pudełkowa z dostawą!

Kiedy decydujemy się na dietę pudełkową?

Wiemy, że każdy z nas ma etap w swoim życiu, kiedy przestaje dbać o swoje zdrowie. Pilny projekt, zmiana miejsca zamieszkania czy zaliczenia na studiach powoduje, że kwestia posiłków spada na dalszy plan. Nie dbamy o zdrowie, które prędzej czy później zapuka do naszych drzwi i wejdzie z pełnym impetem następstw jego zaniedbania. Będziemy musieli częściej odwiedzać lekarzy, dentystów i badać przyczyn pogorszenia się stanu zdrowia.
Tania dieta pudełkowa to sojusznik w odchudzaniu i właściwym żywieniu. Składa się z wielu produktów spożywczych, gotowych do spożycia w kuchence mikrofalowej, które można przygotować na kilka minut przed wyjściem lub w drodze. Ten rodzaj diety jest przeznaczony zwłaszcza dla osób, które ciągle zapracowane i nie mają czasu na specjalną codzienną dietę.

Kod promocyjny dla użytkowników portalu - ZMIANA, wpisz podczas procesu zamówienia.Catering możesz zamówić na stronie zdrowycatering.pl.

Kto najczęściej wybiera catering dietetyczny

Na podstawie informacji udostępnionych przez Zdrowy Catering kobiety zdecydowanie częściej niż mężczyźni zamawiają catering dietetyczny. Wśród Klientów aż 59% to kobiety.
Ta liczba nie jest niespodzianką. Kobiety zawsze koncentrowały się bardziej na zdrowym trybie życia niż mężczyźni, a także były bardziej otwarte na próby odchudzania. Zawsze na horyzoncie występowała się okazja, żeby dobrze się prezentować - święta, wyjazd na urlop czy ważne wydarzenie.
Mężczyźni oczywiście też dbają o swoje żywienie, jednak w ich przypadku diety redukcyjne pojawiają się zdecydowanie rzadziej. W większości przypadków wybierają dietę pudełkową, aby zachować zdrowie i zobaczyć efekty wysiłków na siłowni.

Które pokolenie najchętniej zamawia catering dietetyczny?

Dominującą grupą wiekową, która decyduje się na catering pudełkowy, jest wiek od 23 do 38 lat, czyli 42%. Ta grupa wiekowa z reguł na wysokim stopniu stawia rozwój oraz samorealizację. Dostawa pod wskazany adres codziennie oszczędza ogrom czasu.
Kolejna grupa od 38 do 55 lat stanowi 25 % wszystkich zamówień. Wraz z wiekiem zaczynają kłaść nacisk na zdrowe żywienie oraz nowe nawyki żywieniowe. Gotowe dania przygotowane przez doświadczonych kucharzy zdecydowanie ułatwiają zmiany. Osoby powyżej 55 roku życia stanowią ok. 15% zamówień. Najczęściej wynika to z fakt, że catering pudełkowy jest dla nich nowością i potrzebują więcej czasu, aby się do niej przekonać.

Cena diety pudełkowej

Najczęściej obawiamy się ceny cateringu. Jednak, gdy zastanowimy się ile wydajemy jedząc na mieście - możemy się zaskoczyć. Koszt posiłku w restauracji obecnie zaczyna się od 30 zł, picie ok. 8-10 zł, czasem dajemy napiwek. Idąc na obiad do restauracji wiele z nas nastawia się na wydatek rzędu 40-60 zł za osobę. Tyle kosztuje nas jeden posiłek, tymczasem catering dietetyczny kosztuje średnio 40 zł - w tym otrzymujemy 3-5 posiłków. Nie wspominając o kwestii zdrowia, zwłaszcza gdy masz w planach pożegnać zbędne kilogramy.
Dieta pudełkowa - cennik
Cena diety Standard (3 posiłki):
1 200 kcal - 38 zł
1 500 kcal - 42 zł
2000 kcal - 46 zł

Kod promocyjny dla użytkowników portalu - ZMIANA, wpisz podczas procesu zamówienia.

Sekret popularności diety pudełkowej

Dieta pudełkowa w ostatniej dekadzie stała się bardzo znana, wręcz szturmem wkroczyła w nasze progi. Coraz częściej widzimy osoby, które codziennie rano przyjeżdżają do biur z torbami gotowych posiłków. Wystarczy je podgrzać i posiłek gotowy. Każdego dnia zwiększa się ilość zadowolonych Klientów ze swojej diety i nowego trybu życia.

Catering dietetyczny - zalety:

Zbilansowane posiłki - jedzenie jest dla niektórych osób koniecznością, a dla wielu ulubionym momentem w ciągu dnia. Mimo, że nie każdy z nas musi czerpać ogromną pociechę z jedzenia, z naturalnych powodów warto zadbać, aby było ono pełnowartościowe. W zakresie diety pudełkowej dostajemy urozmaicone dania. Wszystkie są doskonale doprawione, złożone z różnych warzyw i owoców, rzadko dostępnych dodatków. Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie takich dań na własną rękę, nawet jeśli lubisz gotować. Zdrowy Catering składa się ze świeżych składników od lokalnych dostawców, które codziennie dostarczane są na terenie.

Ilość kalorii w ryzach - jeżeli chcemy zdobyć smukłą figurę, kaloryczność musimy dostosować do własnych potrzeb organizmu. W przypadku, gdy spożywać ich za dużo - przytyjemy nawet stosując zbilansowaną dietę. Nierzadko w codziennym biegu nie zwracamy uwagi, na to co jemy. Mimo, że zjedliśmy kolejny batonik czekoladowy nie czujemy sytości, a spożyliśmy sporą ilość kalorii. W ramach cateringu dietetycznego możemy wybrać dietę pudełkową, która sprawi, że osiągniemy swoje założenia. Smaczna dieta stworzona we współpracy z naszym dietetykiem ułatwi redukcję.

Wygoda i wiele czasu - jeśli jesteś osobą zapracowaną i prowadzącą podróżniczy tryb życia, ciężko jest wygospodarować czas na gotowanie. Dlatego ważne jest, aby mieć dostępnego pomocnika kuchennego, który może Ci ułatwić w kuchni. Właśnie takim jest catering dietetyczny. Oszczędza czas, ponieważ nie trzeba wybierać się na zakupy spożywcze, gotować jedzenia, a potem zmywać. Dodatkowo diety pudełkowe w standardzie zapewniają dostawę pod wskazany adres. Pod swoimi drzwiami codziennie otrzymujesz zbilansowaną dietę. Zbilansowane posiłki na cały dzień z personalizacją do Twoich indywidualnych potrzeb i Twojego organizmu. Jeżeli masz pytania możesz zadzwonić do dietetyków z cateringu dietetycznego - dowiesz się jaka dieta będzie odpowiednia do Twojego stylu życia.

Zmiany są potrzebne w życiu. Każdy wie, że aby zachować witalność, ludzie muszą właściwie się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Co się stanie, jeśli jesteś zbyt zajęty lub po prostu nie masz czasu? Czy nadal można być zdrowym? Odpowiedź brzmi: tak – ludzie nadal mogą być zdrowi, przestrzegając planu diety, takiego jak dieta pudełkowa!