poniedziałek, 26 październik 2020 16:00

Język angielski dla firm, czyli sukces językowy w kilku prostych krokach

Szkoła językowa British School Szkoła językowa British School

Język angielski jest obecnie najpopularniejszym i najczęściej używanym językiem na świecie - w wielu krajach angielski jest podstawowym językiem urzędowym, a jeszcze więcej państw umieszcza go na liście przedmiotów w systemie edukacji szkolnej.

Polska gospodarka również stawia na rozwój w tym kierunku - coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na pracowników, którzy angielski znają w bardzo dobrym i komunikatywnym stopniu. Umiejętność posługiwania się najpopularniejszym językiem świata jest bowiem jednym z kluczy do sukcesów firmy na skalę krajową i międzynarodową w danej branży. Jak zadbać o to, aby kadra firmy doskonaliła swoje umiejętności w kierunku językowym i efektywnie przyswajała wiedzę lingwistyczną? 

 

Angielski na szczycie, czyli statystyka

Nie od dziś wiadomo, że angielski sprawuje władzę nad innymi językami świata. To właśnie ten język pełni funkcję porozumienia międzynarodowego w interesach między dwojgiem obcokrajowców - angielski jest bowiem najpopularniejszym językiem urzędowym na świecie, a od XX wieku przyjął się także jako uniwersalny język nowożytny.

Aktualnie, język angielski występuje jako język oficjalny bądź półoficjalny aż w 60 krajach świata - to spora liczba, biorąc pod uwagę fakt, że na całym globie istnieje lekko ponad 200 państw. Poza Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi, angielszczyznę uznaje się za język urzędowy w takich państwach, jak Tanzania, Singapur, Malta czy Zimbabwe.

British School Łomianki - oferta szkoły językowej 

Dobrze prosperujące, ambitne i przyszłościowe przedsiębiorstwa pragną stale rozwijać swoje możliwości i poszerzać horyzonty - nowe doświadczenia przynoszą bowiem także niezbędną wiedzę i przydatne umiejętności. Wysoki poziom znajomości języka angielskiego niewątpliwie należy do celów wielu polskich firm - szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy szanse rozwoju są ogólnodostępne, a znajomość obcego języka otwiera kolejne drzwi do kariery.

Dla firm, które pragną wyszkolić swoich pracowników w dziedzinie języka angielskiego, Ogólnopolska Szkoła Językowa w Łomiankach przygotowała ciekawą ofertę: https://www.britishschool.pl/lomianki/kursy-dla-firmSzkoła językowa British School uczy od podstaw języka angielskiego nie tylko indywidualnych uczniów - oferta dla firm jest świetnym pomysłem dla grup pracowniczych, które chcą podszkolić swoje umiejętności lub zacząć naukę języka od zera. Kursy zespołowe odbywają się zarówno w siedzibie szkoły językowej w Łomiankach, jak i na terenie zainteresowanej firmy - w zależności od preferencji uczniów. Poziom zaawansowania nie jest żadną przeszkodą - każdy zainteresowany, niezależnie od posiadanej wiedzy, może nauczyć się języka angielskiego. 

Podnoszenie kwalifikacji językowych przez kadrę pracowniczą jest ważnym elementem budowania pozycji firmy na arenie międzynarodowej - dobra znajomość najpopularniejszego języka świata pozwala na kontakty międzynarodowe z inwestorami oraz przedsiębiorstwami z różnych zakątków świata. Wszystkie informacje dotyczące oferty szkoły językowej British School znajdą Państwo pod adresem internetowym: https://www.britishschool.pl/lomianki.

Czytany 28 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.