niedziela, kwiecień 21, 2024
piątek, 24 marzec 2023 17:38

Jakie produkty Garmin warto dać na prezent?

Garmin Garmin mat.prasowe

Szukasz prezentu dla miłośnika pieszych lub samochodowych wycieczek? W takim razie zdecyduj się na upominek, który zwiększy bezpieczeństwo podczas trekkingu czy też jazdy autem. W takim przypadku powinieneś kierować się wysoką jakością, bo to ona sprawi, że urządzenie będzie niezawodne. Wtedy chętnie wybierane są produkty marki Garmin.

4 przykładowe urządzenia marki Garmin idealnych na prezent

Zegarek damski lub męski

Warto zacząć od klasyki, która trafi w gusta wielu osób. Chodzi tu oczywiście o zegarki Garmin, które sprawdzą się zarówno jako prezent dla kobiety, jak i mężczyzny. Modele tej marki mają cyfrowy wyświetlacz, który jest widoczny w każdych warunkach – nawet w nocy sprawdzisz godzinę. Zwróć również uwagę na design zegarków tej marki. W końcu dostępne są klasyczne wersje z czarnymi opaskami, a także nieco odważniejsze i naprawdę efektowne zegarki – białe, beżowe, fioletowe bądź różowe.

Marka Garmin zapewnia nowoczesne wersje zegarków, czyli tzw. smartwatche. To dobry pomysł na prezent dla ukochanej osoby bądź dziecka, a przede wszystkim dla aktywnej osoby, która chce korzystać z funkcji zegarka oraz innych przydatnych funkcjonalności.

Monitor aktywności

Szukasz pomysłu na prezent dla aktywnych osób, uprawiających sport, a do tego dbających o zdrowie? W takim razie podaruj monitor aktywności Garmin. Taki upominek sprawdzi się też w przypadku osób, które mają siedzącą pracę. Z pomocą takiego praktycznego gadżetu zmotywujesz ją do częstszego ruchu. 

Monitor aktywności wyglądem przypomina zegarek, ale ma nieco mniejszą tarczę. Najważniejsze są funkcje, jakie posiada ten gadżet. Zawsze dostępny jest krokomierz, monitor snu oraz ruchu. Poszczególne modele mogą również sprawdzać poziom tlenu we krwi, badać ciśnienie, a także inne funkcje życiowe. Dzięki temu osoba, która ma założony taki gadżet, może przez cały czas monitorować, jak organizm reaguje na wzmożony wysiłek.

Nawigacja samochodowa

Dla miłośników samochodowych wycieczek świetnym pomysłem na prezent będzie nawigacja, dzięki której jazda nawet po mniej znanych drogach stanie się bezpieczniejsza. Zwróć tylko uwagę na to, żeby wybrany model miał funkcję aktualizacji map drogowych, a do tego informował o natężeniu ruchu. Dzięki temu użytkownik nawigacji będzie mógł z większą łatwością omijać korki, a tym samym zawsze trafi do celu w wyznaczonym czasie.

Nawigacja piesza

Dla fanów trekkingu, pieszych wędrówek oraz chodzenia po górach najlepszych prezentem będzie nawigacja piesza marki Garmin. W tym przypadku ważny jest niewielki rozmiar oraz trwała obudowa. Zwróć także uwagę na to, żeby urządzenie było wodoszczelne i miało wyraźny ekran. Dzięki temu dostrzeżenie informacji wyświetlanych na monitorze stanie się dużo łatwiejsze. Nawet wtedy, gdy będą panowały niekorzystne warunki atmosferyczne.