poniedziałek, 06 wrzesień 2021 16:49

Hotel SPA na Mazurach – idealne miejsce na nocleg w otoczeniu natury

Hotel z basenem na Mazurach Hotel z basenem na Mazurach Pałac Mortęgi

Mazury to idealny kierunek dla miłośników przyrody i pięknych miejsc. Jako województwo, gdzie najwięcej miejsca zajmują lasy i jeziora stanowią największe skupisko naturalnych zbiorników wodnych w naszym kraju oraz dom dla różnorodnych gatunków roślin i zwierząt.

Piękno okolicznej przyrody z powodzeniem wykorzystuje hotel z basenem na Mazurach – stworzony z myślą o relaksie i wypoczynku kompleks budynków łączy regionalne smaki z nowoczesnymi rozwiązaniami oferując najlepsze noclegi dla podróżnych z całego kraju.

SPA na Mazurach, czyli relaks dla wymagających

Hotel z basenem Mazury to luksusowy obiekt hotelowy z historią w tle. Położony w malowniczym regionie Pałac Mortęgi słynie z rozległych terenów, gdzie dziewiętnastowieczny kompleks budynków, zabudowania folwarczne z czternastego wieku, zarybiony staw i park w stylu angielskim łączą się ze ścieżkami spacerowymi i rezerwatem danieli.

Hotel SPA na Mazurach pozwala podziwiać piękno przyrody i zachwycać się lokalnymi smakami niezależnie od pory roku. Unikatowe SPA i bliskie otoczenie natury to nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu – goście hotelu mogą zdecydować się na relaks w strefie SPA, spacerować po pięknym ogrodzie albo w pobliżu jeziora, wynająć łódkę lub porozpieszczać kubki smakowe korzystając z tego, co przygotowała hotelowa restauracja.

Hotel z basenem, który łączy historię z nowoczesnym luksusem

Hotel SPA Mazury to dobry kierunek na weekendowy wypad i dłuższy pobyt z rodziną. Nowoczesne wyposażenie w otoczeniu historycznej zabudowy kusi niecodziennymi wrażeniami dla ciała i ducha. Niepowtarzalny charakter regionalnej kuchni tworzonej na bazie świeżych, lokalnych produktów gwarantuje smaczny posiłek w miłym otoczeniu, a połączenie tradycyjnych smaków z najnowszymi trendami kulinarnymi zaspokaja głód i zapewnia nowe doznania smakowe.

Hotel z basenem na Mazurach to szansa na wypoczynek w eleganckich wnętrzach pałacu. Luksusowe SPA zachęca do odrobiny relaksu sensualnymi rytuałami, a zabiegi kosmetologii estetycznej i rehabilitacja spełnią nawet te bardziej wygórowane oczekiwania. Prywatny pobyt w pałacu Mortęgi to tylko część oferty SPA na Mazurach – hotel ma w zanadrzu także ofertę biznesową wyróżniającą się kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi z profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu, zarówno goście biznesowi, jak i indywidualni goście hotelu mogą przebywać blisko natury ciesząc się nowoczesnymi wnętrzami i zachęcającą do relaksu strefą SPA.