środa, 09 wrzesień 2020 19:44

Drewniany album na zdjęcia - pamiątka na lata

Album na zdjęcia wklejane Album na zdjęcia wklejane

Zdjęcia można oglądać w pojedynkę, powiedzmy wieczorem przy kubku gorącej herbaty lub razem z całą liczną rodziną, by dzielić się swoimi spostrzeżeniami i emocjami dotyczącymi danego wydarzenia.

Każdy ma swój ulubiony sposób na oddawanie się przyjemności przywoływania najmilszych momentów z życia, ale zawsze warto zadbać o to, by fotografie umieszczone zostały w pięknych albumach. Jedną z ciekawszych propozycji jest drewniany album na zdjęcia, który uświetni wspominkowe spotkania wśród najbliższych osób.

 

Pamiątkowe zdjęcia – dlaczego warto robić?

Miłośników zdjęć nie brakuje wśród nas i mało kogo trzeba przekonywać do tego, że fotografie stanowią główne źródło wspomnień. Oczywiście mamy swoją pamięć, ale ta na dłuższą metę może okazać się zawodna. Niektórzy z kolei gromadzą różnego rodzaju przedmioty czy talizmany kojarzące się z daną okolicznością, ale nic nie zastąpi tradycyjnych zdjęć. To na nich zapisane są wszystkie najczulsze gesty, radości, wzruszenia, zabawne sytuacje czy doniosłe uroczystości.

Zdjęcia są ważne z wielu powodów, przede wszystkim są niczym osobisty wehikuł czasu, który może zabrać w przeszłość w określone miejsce i czas, ale też dzięki nim jesteśmy bliżej osób, które kochamy i z którymi dzieli nas duża odległość. Jeżeli masz na karcie pamięci tysiące zdjęć, poświęć chwilę na ich uporządkowanie, wywołanie i umieszczenie w drewnianym albumie na zdjęcia. W ten sposób nie będziesz tracić wiele czasu na szukanie interesujących zdjęć w rozgardiaszu folderów, które nie zawsze są idealnie opisane.

Pomysł na prezent – drewniany album na zdjęcia

Album na zdjęcia wklejane z drewna to nie tylko dobry pomysł na przechowywanie własnych zdjęć, ponieważ doskonale spełni rolę prezentu dla kogoś bliskiego np. z okazji urodzin, ślubu, narodzin dziecka lub innego przełomowego wydarzenia. Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań niespodzianki, którą chcesz sprawić mamie, przyjaciółce, Młodej Parze lub innej ważnej dla Ciebie osoby, wybierz drewniany album, który pomieści wszystkie najbardziej wyjątkowe ujęcia.

Czym wyróżnia się album wykonany z drewna od Carpentry Shop:

  1. można go personalizować, a więc wygrawerować na okładce napis lub grafikę jaką tylko chcesz,

  2. jest długowieczny – okładka z 3 mm sklejki zapewnia trwałość,

  3. ringi łączące wszystkie elementy dodają niepowtarzalnego uroku,

  4. oprawa z naturalnego drewna wygląda bardzo stylowo i zabezpiecza zdjęcia przed zniszczeniem.

Album na wklejane zdjęcia spodoba się miłośnikom prezentów tradycyjnych z domieszką nowoczesności. Czy nie miło będzie stworzyć z fotografii własną niepowtarzalną historię, w której główną rolę będą grać najpiękniejsze emocje?

Czytany 83 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.