czwartek, 29 październik 2020 13:30

Aerial Rig - czyli stelaż do akrobatyki powietrznej

Aerial Rig Aerial Rig

Aerial Rig to inaczej stelaż do akrobatyki powietrznej.  Aerial Rig można nazwać również przenośną ramą, która dzięki swojej konstrukcji zapewnia zawieszenie sprzętu aerial w dowolnym miejscu: w domu lub w przestrzeni otwartej. Jednocześnie warto wspomnieć, że aerial rig to wygodne i bezpieczne podłoże do ćwiczeń aerial.

To rozwiązanie sprawdza się w różnych warunkach, dzięki czemu jest tak często wykorzystywane przez osoby, które ćwiczą aerial. 

Cała konstrukcja aerial rig zawiera: 1 aluminiowy stelaż posiadający zawleczki. Rama górna oraz ilość nóg stelaża zależna jest, od wybranej opcji konstrukcji, dwa pasy, które spinają nogi po przekątnej oraz pas spinający nogi po obwodzie.

Przyrząd, jakim jest aerial rig spodoba się na pewno zarówno osobom, które ćwiczą już od wielu lat, jak i osobom początkującym. Montaż aerial rig na własny użytek tworzy możliwość treningu o każdej porze dnia. Na stojaku czy przenośnej ramie do ćwiczeń możesz zawiesić koła aerial hoop, szarfy wertykalne i hamaki. Dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć aerial jogę i aerial silks.

Aerial Rig to konstrukcja, która dzięki swojej prostocie jest bezpieczna i wygodna. Jednocześnie jej ogromną zalerą jest mobilność. Aerial Rig to przenośny stabilizator, który można składać i przemieszczać.  Warto też wspomnieć, że aerial rig rozkłada się bardzo łatwo i szybko, co stanowi jej dodatkowy atut.

Aerial Rig – dla kogo?

Poza osobami, które są zawodowo związane ze światem aerial, aerial rig zainteresuje na pewno  również osoby, które interesują się akrobatyką powietrzną. Wynika to z tego, że konstrukcja aerial rig świetne sprawdza się do podwieszenia kółek gimnastycznych i innych treningowych przyrządów.

Sprawdź stelaże do akrobatyki powietrznej w sklepie Flyingrose.pl

Aerial rig może być również bardzo dobrą konstrukcją dla osób, które posiadają dzieci i chcą im zapewnić odrobinę aktywności. Stelaż dobrze sprawdza się także jako miejsce podwieszenia huśtawki dla dziecka.

Montaż Aerial Rig

Pomimo tego, że Aerial Rig to bardzo dobrej jakości masywna kontrukcja to sposób jej rozłożenia jest bardzo prosty. Montaż czy demontaż Aerial Rig nie powinien trwać dłużej niż 10 minut przy zaangażowaniu dwóch osób. Ważnym aspektem jest możliwośc instalacji całego systemu bloczkow alipinistycznych, dzieki którym montaż i demontaż konstrukcji stacje się bardzo prosty. System bloczków aplinistycznych sprawia, że montowane na konstrukcji Aerial Rig urządzenia takie jak szarfa czy koło są opuszczanei podnoszone bez potrzeby używania drabiny.

Czytany 88 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.