Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 21 lipiec 2014 18:37

Ziaja - polskie dermokosmetyki w atrakcyjnych cenach

Kosmetyki Ziaja Kosmetyki Ziaja

 

Firma Ziaja została założona w 1989 roku przez małżeństwo farmaceutów- Aleksandrę i Zenona Ziaje. Żadne z nich nie spodziewało się takiego rozwoju firmy. Początkowo sprzedawali tylko przyjaciołom oraz zaprzyjaźnionym aptekom.

Już w tym czasie firma stawiała na wysoką jakość kosmetyków oraz na wyjątkowo pielęgnacyjne działanie produktów. Pierwszym produktem firmy Ziaja był krem oliwkowy, który do dziś ma bardzo duże powodzenie i nie schodzi z piedestału.

Dziś firma oferuje ponad 900 produktów zarówno pielęgnujących, jak i specjalistycznych dla różnego rodzaju schorzeń. Wszystkie preparaty firmy Ziaja są produkowane ze stałą uwagą przywiązaną do środowiska i dbałości o nie. Kosmetyki są bardzo przyjazne dla skóry. Firma nigdy nie pozwoliła na testowanie swoich produktów na zwierzętach, a konserwanty zawarte w nich są ograniczone do minimalnej ilości.

W 2012 roku na rynek trafiło 48mln produktów firmy, co świadczy o zaufaniu klientów do marki. Ziaja jest bardzo znana w Chorwacji, Czarnogórze, Finlandii oraz wielu innych krajach. Na produkty marki można także natknąć się w tak odległych miejscach jak Japonia czy Tajwan. To tylko niektóre kraje, do których Ziaja eksportuje swoje kosmetyki.

Ziaja w dobrej cenie - zobacz i porównaj ceny w pasażu

Firma stawia przede wszystkim na jakość, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, gdzie całe środowisko jest zanieczyszczone, a nasze tempo życia jest co raz to większe. Ważnym aspektem kosmetyków firmy Ziaja jest również ich cena. W tym przypadku wysoka cena nie idzie w parze z jakością. Kosmetyki takie jak kremy do rąk czy żele pod prysznic można kupić już za 5-6zł.

Tylko na naszej stronie kosmetyki firmy Ziaja oraz wiele innych można kupić w najkorzystniejszej na rynku cenie. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki produkt, którego poszukujemy, a w kilka minisekund mamy je "na tacy". Polecam!