wtorek, maj 28, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 21 lipiec 2014 18:07

Vichy- fracuskie dermokosmetyki z wodą termalną

Vichy- Dermokosmetyki z wodą termalna Vichy- Dermokosmetyki z wodą termalna

Marka Vichy powstała w 1931 roku. Już od samego powstania twórcy skupili się na dobrej jakości i współpracy z naturą. Dzięki temu od początku głównym składnikiem kosmetyków Vichy jest woda termalna z uzdrowiska Vichy.

Dzięki leczniczym źródłom, z których wypływa woda, kosmetyki polecane są przez dermatologów oraz lekarzy w pielęgnacji skóry po wielu rodzajach chorób. Ciekawostką jest, że źródło było bardzo chętnie odwiedzane przez samego Napoleona III, który sam twierdził, że dodaje mu ono charakteru i urody. Jak wcześniej wspomniałam, siłą dermokosmetyków jest woda termalna. Ma ona działanie kojące, wzmacniające oraz regenerujące. Woda zawiera aż 15 minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry.

Co ważne, kosmetyki Vichy powstają pod okiem dermatologów, dzięki czemu możemy być pewni ich bezpieczeństwa. Firma cały czas się rozwija. Procesowi tworzenia każdego kremu towarzyszą nie tylko dermatolodzy, ale także farmaceuci. Kosmetyki Vichy opracowuje się przy wykorzystaniu najlepszej i najnowszej technologii. Marka jako pierwsza na rynku stworzyła coś takiego, jak dermokosmetyki, i po dzień dzisiejszy są w tej dziedzinie przodownikami. Firma stawia przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo, najnowsze technologie oraz marketing.

Kosmetyki Vichy w naszym pasażu w dobrej cenie

Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie dermatologii i kosmetologii oraz farmaceutyki, kosmetyki są dostosowane odpowiednio dla każdego typu skóry użytkownika w każdym wieku. Vichy organizuje często bezpłatne konsultacje dermatologiczne w aptekach, co pomaga użytkownikom na odpowiedni dobór kosmetyku do ich skóry. W takim przypadku możemy poznać nie tylko typ swojej skóry, ale także jej nawilżenie i szereg innych cech.

Tylko u nas kosmetyki firmy Vichy w najlepszych cenach na rynku. Przesyłka może być u państwa już w 48 godzin od momentu zamówienia. Polecam!