Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 21 lipiec 2014 17:26

Sally Hansen- Kosmetyki do paznokci

Sally Hansen- Kosmetyki do paznokci Sally Hansen- Kosmetyki do paznokci

Sally Hansen to marka, która ma miliony fanek na całym świecie. To dzięki tym lakierom nasz dom, może zamienić się w salon kosmetyczny. A wszystko zaczęło się w Stanach Zjednoczonych w 1958 roku.

Od tego momentu marka jest pionierem w dziedzinie innowacyjnych preparatów do specjalistycznej pielęgnacji paznokci oraz ich zdobienia. Sally Hansen pomaga każdej kobiecie stworzyć w domowym zaciszu piękny manicure i pedicure, który nie zostanie niezauważony. Produkty marki dostępne są na całym świecie, dzięki czemu kobiety tak bardzo ufają firmie.

Sally Hansen jest zwycięzcą w rankingu na eksperta pielęgnacji dłoni i paznokci. Marka swój sukces przede wszystkim opiera na innowacyjności produktów i wciąż wdrażanych nowych technologiach. Niewątpliwie najbardziej pożądanym przez współczesne kobiety produktem jest odżywka wzmacniająca paznokcie Hard as Nails. Był to jeden z pierwszych produktów Sally Hansen, jednak od 1958 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Firma dba, by gama produktów cały czas była poszerzana, a firma nie traciła swoich stałych, i pozyskiwała stale nowych, klientów. Marka bardzo dba także o ciągłym dążeniem za trendami w kolorystyce lakierów do paznokci.

Sally Hansen w naszym pasażu w niskich cenach

 

Nie można przejść obojętnie wobec lakierów ze specjalnymi efektami. Reagujące na ultrafiolet, z drobinkami oraz przeróżnymi ozdobami lakiery święcą triumfy na rynku lakierów do paznokci na całym świecie. W świecie Sally Hansen istnieją lakiery dla każdego typu kobiety. Klasycznej, dla które stworzono róże i beże, trendsetterek, którym do dyspozycji oddano kolory neonowe, metaliczne oraz odcienie dla żywiołowych, odważnych dziewczyn, dla których stworzono fiolety i błękity.

Istnieje również gama klasycznych czerwieni. Tylko u nas wszystkie produkty firmy Sally Hansen dostępne są w konkurencyjnych na rynku cenach. Przesyłka już w 48 godzin w domu. Polecamy!