Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 06 październik 2015 11:26

Parfum d'Ambre Russe Imperium - Recenzja zapachu

Wódka, kawior, złota kopuła kościoła, silny koń ciągnący sanie w śnieżną noc... Czego jeszcze ze stereotypów na temat Rosji brakuje w opisie perfum Ambre Russe? Jednej rzeczy - bursztynu. Ambre Russe to bogate i luksusowe perfumy, a jednocześnie nowoczesne, zmysłowe i bardzo pikantne. Czy chcesz poznać je bliżej?

Stworzony przez Marc-Antoine Corticchiato, założyciela linii Parfum d'Empire, Ambre Russe jest zarówno hołdem dla Rosji i bursztynu, jak i klasycznym gustownym zapachem. To monolityczny aromat, który ujawnia wszystkie swoje elementy w bardzo krótkich odstępach czasu. Dzięki temu każda sekunda z zapachem Ambre Russe to ekscytujące przeżycie. Pomimo tego, że nuta słodyczy jest znacznie bardziej widoczna w Ambre Russe niż w wielu innych tego typu perfumach, to jednak jest wyjątkowo łagodna i nieprzesadzona. To bardzo trwały zapach o umiarkowanej intensywności, który przez wiele godzin pozostaje blisko skóry, a ciało otacza niewidzialną, pachnącą aurą. Wyjątkowo śmiały i zuchwały, z nutką brązowego kadzidła prawosławnych cerkwi i herbatą z samowarów.

Ambre Russe

Ambra jest tutaj motywem głównym, esencjonalnym i bardzo ciepłym. Niektórzy kojarzą go z luksusowym wnętrzem, które zostało objęte aromatycznym dymem z drogiego cygara. Inni doszukują się w nim nuty słodkiej śliwki. Każdy z nas może nosić go na swój sposób i czerpać z niego inne aromaty, ale warto wiedzieć, że na dobre poznanie trzeba mu poświęcić sporo uwagi i cierpliwości. Bez najmniejszej wątpliwości, jest to gra warta świeczki.

Perfumy d'Ambre Russe Imperium zawierają nuty herbaty, kadzidła, wódki, szampanu, kminku, kolendry, cynamonu, ambry, wanilii i naturalnej skóry.

Czytany 1622 razy

Artykuły powiązane

 • Zapachy na Walentynki Zapachy na Walentynki

  Walentynki – dzień miłości i miłych niespodzianek. Na tę okazję proponujemy dwa zapachy. NOU Woody dla niego i NOU Cherry Blossom dla niej.Obydwa są pięknym wyznaniem uczuć.

 • Rozgrzej się naturalnie Rozgrzej się naturalnie

  Cynamonowe bułeczki przywodzą nam na myśl wakacje u babci, a kora cynamonu – urlop w krajach Dalekiego Wschodu. Kiedy skojarzymy cynamon z pomarańczą i goździkami – przed oczami staje nam ratujący życie grzaniec, trzymany w sztywnych od mrozu dłoniach na zimowym stoku.

 • Odprężająca kąpiel na jesienne smutki Odprężająca kąpiel na jesienne smutki

  Cynamonowe bułeczki przywodzą nam na myśl wakacje u babci, a kora cynamonu – urlop w krajach Dalekiego Wschodu. Kiedy skojarzymy cynamon z pomarańczą i goździkami – przed oczami staje nam ratujący życie grzaniec, trzymany w sztywnych od mrozu dłoniach na zimowym stoku. Jeżeli do tej mieszanki dodamy wreszcie kwiaty nagietka, otrzymamy aromat rozgrzewającej soli do kąpieli polskiej marki Fresh&Natural.

 • Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery

  Woda toaletowa NOU Avery dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn. Pełni energii sprawiają, że wszystko staje się łatwiejsze. Nawet największe przeszkody są do pokonania. Ty wiesz najlepiej, co dla Ciebie dobre.

 • Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme L’Intense – czy warto kupić? Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme L’Intense – czy warto kupić?

  Choć to kolejna odsłona klasycznego Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme i być może niektórzy mają jej powoli dość, odsłona L’Intense zdecydowanie zasługuje na uwagę. To zapach, który zaskakuje, a jednocześnie podkreśla urok, siłę, odwagę i charyzmę każdego współczesnego mężczyzny. To idealne połączenie klasyki i nowoczesności, siły i delikatności, subtelności i typowej męskości. Jeśli lubisz takie kontrasty, z całą pewnością powinieneś przyjrzeć się im bliżej. Co znajdziesz w środku? I czy będzie to zaskoczenie na miarę wiosennych kontrastów wartych zmiany zapachu? O tym wszystkim kilka słów w najnowszym materiale.