Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 06 październik 2015 11:26

Parfum d'Ambre Russe Imperium - Recenzja zapachu

Wódka, kawior, złota kopuła kościoła, silny koń ciągnący sanie w śnieżną noc... Czego jeszcze ze stereotypów na temat Rosji brakuje w opisie perfum Ambre Russe? Jednej rzeczy - bursztynu. Ambre Russe to bogate i luksusowe perfumy, a jednocześnie nowoczesne, zmysłowe i bardzo pikantne. Czy chcesz poznać je bliżej?

Stworzony przez Marc-Antoine Corticchiato, założyciela linii Parfum d'Empire, Ambre Russe jest zarówno hołdem dla Rosji i bursztynu, jak i klasycznym gustownym zapachem. To monolityczny aromat, który ujawnia wszystkie swoje elementy w bardzo krótkich odstępach czasu. Dzięki temu każda sekunda z zapachem Ambre Russe to ekscytujące przeżycie. Pomimo tego, że nuta słodyczy jest znacznie bardziej widoczna w Ambre Russe niż w wielu innych tego typu perfumach, to jednak jest wyjątkowo łagodna i nieprzesadzona. To bardzo trwały zapach o umiarkowanej intensywności, który przez wiele godzin pozostaje blisko skóry, a ciało otacza niewidzialną, pachnącą aurą. Wyjątkowo śmiały i zuchwały, z nutką brązowego kadzidła prawosławnych cerkwi i herbatą z samowarów.

Ambre Russe

Ambra jest tutaj motywem głównym, esencjonalnym i bardzo ciepłym. Niektórzy kojarzą go z luksusowym wnętrzem, które zostało objęte aromatycznym dymem z drogiego cygara. Inni doszukują się w nim nuty słodkiej śliwki. Każdy z nas może nosić go na swój sposób i czerpać z niego inne aromaty, ale warto wiedzieć, że na dobre poznanie trzeba mu poświęcić sporo uwagi i cierpliwości. Bez najmniejszej wątpliwości, jest to gra warta świeczki.

Perfumy d'Ambre Russe Imperium zawierają nuty herbaty, kadzidła, wódki, szampanu, kminku, kolendry, cynamonu, ambry, wanilii i naturalnej skóry.

Czytany 1670 razy

Artykuły powiązane

 • Jak facet powinien dbać o siebie? Jak facet powinien dbać o siebie?

  Zadbany mężczyzna to taki, który nie tylko jest dobrze ubrany, ale i ładnie pachnie, widać po nim, iż dba o swoją fryzurę i zarost, a także cechuje się nienaganną sylwetką. Przekonania, iż facet powinien pachnieć jak facet, a stylizacja jest tylko dla kobiet już dawno przestały mieć miejsce bytu. Jakie są najlepsze kosmetyki dla mężczyzn? Jak powinni oni dbać o swój wygląd?

 • Zapachy na Walentynki Zapachy na Walentynki

  Walentynki – dzień miłości i miłych niespodzianek. Na tę okazję proponujemy dwa zapachy. NOU Woody dla niego i NOU Cherry Blossom dla niej.Obydwa są pięknym wyznaniem uczuć.

 • Rozgrzej się naturalnie Rozgrzej się naturalnie

  Cynamonowe bułeczki przywodzą nam na myśl wakacje u babci, a kora cynamonu – urlop w krajach Dalekiego Wschodu. Kiedy skojarzymy cynamon z pomarańczą i goździkami – przed oczami staje nam ratujący życie grzaniec, trzymany w sztywnych od mrozu dłoniach na zimowym stoku.

 • Odprężająca kąpiel na jesienne smutki Odprężająca kąpiel na jesienne smutki

  Cynamonowe bułeczki przywodzą nam na myśl wakacje u babci, a kora cynamonu – urlop w krajach Dalekiego Wschodu. Kiedy skojarzymy cynamon z pomarańczą i goździkami – przed oczami staje nam ratujący życie grzaniec, trzymany w sztywnych od mrozu dłoniach na zimowym stoku. Jeżeli do tej mieszanki dodamy wreszcie kwiaty nagietka, otrzymamy aromat rozgrzewającej soli do kąpieli polskiej marki Fresh&Natural.

 • Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery Cytrusowo-drzewna woda toaletowa dla mężczyzn NOU Avery

  Woda toaletowa NOU Avery dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn. Pełni energii sprawiają, że wszystko staje się łatwiejsze. Nawet największe przeszkody są do pokonania. Ty wiesz najlepiej, co dla Ciebie dobre.