wtorek, 06 październik 2015 11:26

Parfum d'Ambre Russe Imperium - Recenzja zapachu

Wódka, kawior, złota kopuła kościoła, silny koń ciągnący sanie w śnieżną noc... Czego jeszcze ze stereotypów na temat Rosji brakuje w opisie perfum Ambre Russe? Jednej rzeczy - bursztynu. Ambre Russe to bogate i luksusowe perfumy, a jednocześnie nowoczesne, zmysłowe i bardzo pikantne. Czy chcesz poznać je bliżej?

Stworzony przez Marc-Antoine Corticchiato, założyciela linii Parfum d'Empire, Ambre Russe jest zarówno hołdem dla Rosji i bursztynu, jak i klasycznym gustownym zapachem. To monolityczny aromat, który ujawnia wszystkie swoje elementy w bardzo krótkich odstępach czasu. Dzięki temu każda sekunda z zapachem Ambre Russe to ekscytujące przeżycie. Pomimo tego, że nuta słodyczy jest znacznie bardziej widoczna w Ambre Russe niż w wielu innych tego typu perfumach, to jednak jest wyjątkowo łagodna i nieprzesadzona. To bardzo trwały zapach o umiarkowanej intensywności, który przez wiele godzin pozostaje blisko skóry, a ciało otacza niewidzialną, pachnącą aurą. Wyjątkowo śmiały i zuchwały, z nutką brązowego kadzidła prawosławnych cerkwi i herbatą z samowarów.

Ambre Russe

Ambra jest tutaj motywem głównym, esencjonalnym i bardzo ciepłym. Niektórzy kojarzą go z luksusowym wnętrzem, które zostało objęte aromatycznym dymem z drogiego cygara. Inni doszukują się w nim nuty słodkiej śliwki. Każdy z nas może nosić go na swój sposób i czerpać z niego inne aromaty, ale warto wiedzieć, że na dobre poznanie trzeba mu poświęcić sporo uwagi i cierpliwości. Bez najmniejszej wątpliwości, jest to gra warta świeczki.

Perfumy d'Ambre Russe Imperium zawierają nuty herbaty, kadzidła, wódki, szampanu, kminku, kolendry, cynamonu, ambry, wanilii i naturalnej skóry.

Czytany 1731 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.