piątek, lipiec 12, 2024
czwartek, 23 listopad 2023 11:43

Perfumy - synonim eleganckiego prezentu

Perfumy od dawna są uznawane za jeden z najbardziej eleganckich prezentów, które można podarować bliskiej osobie. Są to upominki osobiste i wyrafinowane, szczególnie gdy znamy preferencje zapachowe obdarowywanej osoby. Wybór perfum świadczy o trosce i uwadze, jaką poświęcamy, aby dopasować prezent do gustu i osobowości.

wtorek, 14 grudzień 2021 15:53

Piękne zapachy na zimę

 Piękne zapachy na zimę Niektóre z nich mogą pachnieć przyprawami, inne miodem albo pudrowymi kwiatami takimi jak tuberoza czy irys. Zapachy na zimę powinny być ciepłe i otulające niczym szal. Spośród wielu bukietów, wybraliśmy osiem propozycji zapachów na zimę.

środa, 29 wrzesień 2021 11:43

Który zapach wybierze twój chłopak?

Podobno zapachy wybieramy zależnie od swojego charakteru. Ciekawe, który zapach wybierze twój chłopak. Klasyczny czy bardziej awangardowy?

Silne, zaznaczające swoją obecność, zdecydowane wręcz krzyczące jestem „macho” Czy wszystkie perfumy męskie takie są ?Czy kierując się tylko preferencjami płci przeciwnej robimy dobrze? Co jeśli nasz gust jest bardziej eklektyczny i potrzebujemy czegoś subtelniejszego? Dlaczego niektóre zapachy święcą triumfy od kilku dekad oraz które marki najczęściej możemy znaleźć na łazienkowej szafce -tego dowiecie się z tego artykułu.

Strona 1 z 3