Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

wtorek, 29 kwiecień 2014 18:09

Neutrogena od Johnson&Johnson - jakościowy balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Neutrogena - balsam Neutrogena - balsam

Neutrogena od Johnson&Johnson to niewątpliwie firma z tradycją. W 1930 roku Emanuel Stolaroff założył pierwszą małą firmę kosmetyczną Natone. W pierwszych latach firma Natone dostarczała swoje produkty tylko i wyłącznie do salonów piękności. Wśród oferowanych przez Natone produktów znalazły się rzęsy z prawdziwymi diamentami czy futrem, lub utwardzacz paznokci. Później powstały balsamy, kremy do rąk i pomadki ochronne.

We wczesnych latach 40 firma zaczęła dystrybucję na rynek detaliczny, a tam szybko zyskała uznanie. Stolaroff w 1950 roku wyruszył na poszukiwanie nowych inspiracji. W 1954 roku Emanuel usłyszał, o niewiarygodnych jak na tamte czasy, właściwościach mydła. Specyfik, który nie pozostawiał na skórze osadu i nie drażnił jej był fenomenem. Naturalny pH skóry powracał zaraz po użyciu mydła. Zafascynowany nowym produktem Emanuel sprowadził mydło do Stanów Zjednoczonych pod nazwą Neutrogena. Mydło bardzo dobrze się sprzedawało.

Kosmetyki Neutrogena w naszym pasażu w dobrej cenie

Po pewnym czasie kostka bursztynowego specyfiku stała się znakiem rozpoznawczym firmy. Od tego czasu firma nosiła nazwę Neutrogena Corporation. Mydło cieszyło się niezwykle dobrą jakością, którą właściciel promował. Dzięki niemu firma stała się liderem na światowym rynku kosmetycznym. Neutrogena Corporation od lat 90 jest częścią firmy Johnson & Johnson. Popularność i wiarygodność to jej domeny na całym świecie. Po dzień dzisiejszy niezwykle dba o jakość i walory swoich produktów. Neutrogena jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią piękno, pielęgnację i bezpieczeństwo. Balsamy, kremy do rąk, pomadki ochronne. To tylko niektóre produkty firmy Neutrogena. Tylko na naszej stronie te oraz wiele innych produktów firmy Neutrogena można zakupić w najlepszej cenie na rynku bez wychodzenia z domu. Paczka z kosmetykami może być u Państwa już w 48 godzin od zakupu. Polecam!

Neutrogena - balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Czytany 1055 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.