Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


wtorek, 29 kwiecień 2014 16:09

Neutrogena od Johnson&Johnson - jakościowy balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Neutrogena - balsam Neutrogena - balsam

Neutrogena od Johnson&Johnson to niewątpliwie firma z tradycją. W 1930 roku Emanuel Stolaroff założył pierwszą małą firmę kosmetyczną Natone. W pierwszych latach firma Natone dostarczała swoje produkty tylko i wyłącznie do salonów piękności. Wśród oferowanych przez Natone produktów znalazły się rzęsy z prawdziwymi diamentami czy futrem, lub utwardzacz paznokci. Później powstały balsamy, kremy do rąk i pomadki ochronne.

We wczesnych latach 40 firma zaczęła dystrybucję na rynek detaliczny, a tam szybko zyskała uznanie. Stolaroff w 1950 roku wyruszył na poszukiwanie nowych inspiracji. W 1954 roku Emanuel usłyszał, o niewiarygodnych jak na tamte czasy, właściwościach mydła. Specyfik, który nie pozostawiał na skórze osadu i nie drażnił jej był fenomenem. Naturalny pH skóry powracał zaraz po użyciu mydła. Zafascynowany nowym produktem Emanuel sprowadził mydło do Stanów Zjednoczonych pod nazwą Neutrogena. Mydło bardzo dobrze się sprzedawało. Po pewnym czasie kostka bursztynowego specyfiku stała się znakiem rozpoznawczym firmy. Od tego czasu firma nosiła nazwę Neutrogena Corporation. Mydło cieszyło się niezwykle dobrą jakością, którą właściciel promował. Dzięki niemu firma stała się liderem na światowym rynku kosmetycznym. Neutrogena Corporation od lat 90 jest częścią firmy Johnson & Johnson. Popularność i wiarygodność to jej domeny na całym świecie. Po dzień dzisiejszy niezwykle dba o jakość i walory swoich produktów. Neutrogena jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią piękno, pielęgnację i bezpieczeństwo. Balsamy, kremy do rąk, pomadki ochronne. To tylko niektóre produkty firmy Neutrogena. Tylko na naszej stronie te oraz wiele innych produktów firmy Neutrogena można zakupić w najlepszej cenie na rynku bez wychodzenia z domu. Paczka z kosmetykami może być u Państwa już w 48 godzin od zakupu. Polecam!

Neutrogena - balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Czytany 950 razy

Artykuły powiązane

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

 • Butelki kosmetyczne Butelki kosmetyczne

  Czy istnieje idealne opakowanie kosmetyczne? To pytanie wywołuje wiele kontrowersji, ale rodzi jeszcze więcej pytań. Aktualnie rynek opakowań kosmetycznych przechodzi przemianę. Z jednej strony to segment szalenie atrakcyjny. Z drugiej natomiast czyha przed nim wiele wyzwań.

 • Piękna i elastyczna skóra? To możliwe Piękna i elastyczna skóra? To możliwe

  Młoda, zdrowa skóra, jest marzeniem wielu z nas. Niestety – im starsi jesteśmy, tym trudniej nam utrzymać skórę w dobrej formie. Co możemy zrobić, by nasza skóra mogła zachować elastyczność na dłużej? Oto kilka informacji, z którymi każdy miłośnik młodego i pięknego wyglądu powinien się zapoznać.