Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

wtorek, 29 kwiecień 2014 18:09

Neutrogena od Johnson&Johnson - jakościowy balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Neutrogena - balsam Neutrogena - balsam

Neutrogena od Johnson&Johnson to niewątpliwie firma z tradycją. W 1930 roku Emanuel Stolaroff założył pierwszą małą firmę kosmetyczną Natone. W pierwszych latach firma Natone dostarczała swoje produkty tylko i wyłącznie do salonów piękności. Wśród oferowanych przez Natone produktów znalazły się rzęsy z prawdziwymi diamentami czy futrem, lub utwardzacz paznokci. Później powstały balsamy, kremy do rąk i pomadki ochronne.

We wczesnych latach 40 firma zaczęła dystrybucję na rynek detaliczny, a tam szybko zyskała uznanie. Stolaroff w 1950 roku wyruszył na poszukiwanie nowych inspiracji. W 1954 roku Emanuel usłyszał, o niewiarygodnych jak na tamte czasy, właściwościach mydła. Specyfik, który nie pozostawiał na skórze osadu i nie drażnił jej był fenomenem. Naturalny pH skóry powracał zaraz po użyciu mydła. Zafascynowany nowym produktem Emanuel sprowadził mydło do Stanów Zjednoczonych pod nazwą Neutrogena. Mydło bardzo dobrze się sprzedawało.

Kosmetyki Neutrogena w naszym pasażu w dobrej cenie

Po pewnym czasie kostka bursztynowego specyfiku stała się znakiem rozpoznawczym firmy. Od tego czasu firma nosiła nazwę Neutrogena Corporation. Mydło cieszyło się niezwykle dobrą jakością, którą właściciel promował. Dzięki niemu firma stała się liderem na światowym rynku kosmetycznym. Neutrogena Corporation od lat 90 jest częścią firmy Johnson & Johnson. Popularność i wiarygodność to jej domeny na całym świecie. Po dzień dzisiejszy niezwykle dba o jakość i walory swoich produktów. Neutrogena jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią piękno, pielęgnację i bezpieczeństwo. Balsamy, kremy do rąk, pomadki ochronne. To tylko niektóre produkty firmy Neutrogena. Tylko na naszej stronie te oraz wiele innych produktów firmy Neutrogena można zakupić w najlepszej cenie na rynku bez wychodzenia z domu. Paczka z kosmetykami może być u Państwa już w 48 godzin od zakupu. Polecam!

Neutrogena - balsam, krem do rąk i pomadka ochronna

Czytany 996 razy

Artykuły powiązane

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.

 • Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant? Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant?

  Blokowanie nadmiernego wydzielania potu to zadanie dla najlepszych kosmetyków na lato. 

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.