wtorek, 10 grudzień 2019 18:16

Współczesny krawiec - w czym może pomóc

Szycie na miarę Szycie na miarę

Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?

Z pomocą przychodzi współczesny krawiec. To osoba, która "wyczaruje" dla nas odpowiedni zestaw na co dzień, począwszy od marynarki, poprzez koszulę, kończąc na spodniach, wszelkiego rodzaju garnitur wieczorowy, wizytowy bądź ślubny, a także płaszcz. Wszystko dzięki szyciu na miarę.

Kim jest współczesny krawiec? 

Krawiectwo uważane jest za zawód wymierający. Współczesny krawiec jednak różni się od stereotypowego postrzegania wykonawców tego zawodu. Za sprawą swojego wieloletniego doświadczenia, umiejętności dostosowania potrzeb klienta do panujących trendów, a nawet dzięki wychodzeniu poza określone ramy, bliżej mu do artysty i wielkiego kreatora mody niż do pojęcia krawca w ujęciu standardowym. Dlatego ważne jest pierwsze spotkanie współczesnego klienta i krawca, podczas którego będą mogli skonfrontować swoje wizje, a następnie wspólnie dopasować i wykreować "sztukę".   

Kreator wizerunku idealnego

Szycie na miarę nie oznacza jedynie dopasowania materiału do naszego wzrostu i obwodów. Współczesny klient wymaga czegoś więcej - indywidualnego podejścia do swoich wyobrażeń o tym jak chciałby wyglądać. Pragnie osiągnąć poczucie unikalnego i idealnego wizerunku. Szycie na miarę ma na celu nie tylko dopasować ubiór do naszej sylwetki, ale także osobowości i cech charakteru. 

Nieograniczoność możliwości 

Usługi krawca zamiast kupienia gotowego produktu w sklepie dają nam ogrom możliwości. Nie musimy dostosowywać naszych wymagań, stylu i wyobrażeń do stworzonego już wcześniej ubrania - to my decydujemy! Pomaga nam w tym nieograniczony wybór materiałów, faktur, wzorów, fasonów. Szycie na miarę pozwoli nam pod okiem i przy pomocy wyspecjalizowanego krawca wybrać niepowtarzalną i dopasowaną stylizację.

Poczuj się wyjątkowo 

Dzięki usługom współczesnego krawca z pewnością poczujesz się wyjątkowo. Wychodząc w swoim nowo uszytym garniturze możemy mieć pewność, że nikt inny nie posiada takiego samego, ponieważ... taki drugi nie istnieje! Tym bardziej, że może zostać sygnowany naszymi inicjałami. Mamy w swojej szafie coś unikatowego, co nie tylko sprawia, że czujemy się jak gwiazdy największego formatu, ale też pozwoli nam to na wyrażenie naszego prawdziwego "ja". Mówią, że "nie szata zdobi człowieka". Czy jednak na pewno? 

Czytany 157 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.