Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 27 marzec 2018 20:42

Wnętrza białe czy kolorowe?

Remont ma wiele odmian – od generalnego, poprzez odświeżający, aż do zmiany charakteru pomieszczenia. Często stawiamy na to, by po prostu wymienić wszystkie widoczne dodatki na inny niż dotychczas kolor, po to, żeby uzyskać nowy, ciekawszy wygląd naszego wnętrza. Innym razem decydujemy się na odmalowanie ścian i sufitów, ale zazwyczaj na ten sam kolor.

 

Najczęściej chcemy tylko odświeżyć wnętrze. A może warto zdecydować się na zmianę nie dodatków a właśnie koloru ścian i sufitów? Część z nas pewnie boi się zaryzykować, bo często kolor jest zupełnie inny niż na opakowaniu, biel ma nie ten odcień, farby uczulają, nie pachną zbyt dobrze, długo schną, źle trzymają się wybranej do pomalowania powierzchni, nie są odporne na zmywanie czy ścieranie zabrudzeń, i tak dalej, i tak dalej.

Na szczęście jest firma, której produkt niszczy wszystkie nasze obawy i spełnia każde ze stawianych oczekiwań – trwałość, odporność na mokre zmywanie, wyrazistość koloru, szeroka paleta barw, łatwość nakładania, wydajność, atesty hipoalergiczne i ekologiczne, paroprzepuszczalność, przyczepność do wybranego podłoża i niezaprzeczalna siła krycia!

Aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na stronę firmy Styline by Bolix (www.Styline.eu) i zdecydować się na odpowiedni dla nas produkt. Możemy wybierać spośród wielu farb – lateksowych, hipoalergicznych farb z efektem satynowym bądź nie, farb lateksowych dedykowanych różnym pomieszczeniom w naszym domu oraz takich, które pozwalają ominąć nam żmudny proces gruntowania ścian.

Nawet nie będąc profesjonalistami w malowaniu wnętrz, świetnie sobie poradzimy, ponieważ w farby Styline właściwie nakładają się same i nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na ekstrawagancki kolor, czy na biel – każdy produkt spełni nasze oczekiwania w 100% i zostanie z nami na lata w nienaruszonym stanie…No, chyba że skusimy na kolejny doskonały kolor z palety dostępnej na stronie internetowej, a o to nie będzie trudno, bo wybór jest ogromny i zadowoli nawet te najbardziej wymagające osobowości, które zawsze mają problem z podjęciem ostatecznej decyzji.

Czytany 181 razy

Artykuły powiązane

 • Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania

  Szycie ubrań to wcale nie takie proste zadanie, jak wydaje się większości osób. Oczywiście projektanci artystyczni w pewien sposób mają łatwiej, ponieważ muszą oni zaprojektować i stworzyć jedynie jeden egzemplarz swojej kreacji. Jeśli jednak chodzi o marki, które chcą zrobić coś innowacyjnego, muszą one trzymać się z góry ustalonych procedur.

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?