Polecane artykuły

  • 1

wtorek, 27 marzec 2018 20:42

Wnętrza białe czy kolorowe?

Remont ma wiele odmian – od generalnego, poprzez odświeżający, aż do zmiany charakteru pomieszczenia. Często stawiamy na to, by po prostu wymienić wszystkie widoczne dodatki na inny niż dotychczas kolor, po to, żeby uzyskać nowy, ciekawszy wygląd naszego wnętrza. Innym razem decydujemy się na odmalowanie ścian i sufitów, ale zazwyczaj na ten sam kolor.

 

Najczęściej chcemy tylko odświeżyć wnętrze. A może warto zdecydować się na zmianę nie dodatków a właśnie koloru ścian i sufitów? Część z nas pewnie boi się zaryzykować, bo często kolor jest zupełnie inny niż na opakowaniu, biel ma nie ten odcień, farby uczulają, nie pachną zbyt dobrze, długo schną, źle trzymają się wybranej do pomalowania powierzchni, nie są odporne na zmywanie czy ścieranie zabrudzeń, i tak dalej, i tak dalej.

Na szczęście jest firma, której produkt niszczy wszystkie nasze obawy i spełnia każde ze stawianych oczekiwań – trwałość, odporność na mokre zmywanie, wyrazistość koloru, szeroka paleta barw, łatwość nakładania, wydajność, atesty hipoalergiczne i ekologiczne, paroprzepuszczalność, przyczepność do wybranego podłoża i niezaprzeczalna siła krycia!

Aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na stronę firmy Styline by Bolix (www.Styline.eu) i zdecydować się na odpowiedni dla nas produkt. Możemy wybierać spośród wielu farb – lateksowych, hipoalergicznych farb z efektem satynowym bądź nie, farb lateksowych dedykowanych różnym pomieszczeniom w naszym domu oraz takich, które pozwalają ominąć nam żmudny proces gruntowania ścian.

Nawet nie będąc profesjonalistami w malowaniu wnętrz, świetnie sobie poradzimy, ponieważ w farby Styline właściwie nakładają się same i nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na ekstrawagancki kolor, czy na biel – każdy produkt spełni nasze oczekiwania w 100% i zostanie z nami na lata w nienaruszonym stanie…No, chyba że skusimy na kolejny doskonały kolor z palety dostępnej na stronie internetowej, a o to nie będzie trudno, bo wybór jest ogromny i zadowoli nawet te najbardziej wymagające osobowości, które zawsze mają problem z podjęciem ostatecznej decyzji.

Czytany 164 razy

Artykuły powiązane