poniedziałek, 24 luty 2020 12:52

Wegańskie buty dla kobiet i dziewczynek

Wegańskie buty Wegańskie buty

Czy kupując kolejną parę butów zastanawiasz się z czego one są zrobione? Jakich materiałów użyto do ich produkcji i jaki wpływ ma to na środowisko?

Z pewnością odpowiedź w wielu przypadkach brzmi nie, a szkoda, bo możesz już w Polsce kupić świetne jakościowo buty, które wystarczą Ci na co najmniej kilka sezonów i przy tym będą produktami wegańskimi, stworzonymi od podstaw w trosce o ekologię i zwierzęta.

Jazzy Mango jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem marki HCD®, która produkuje wysokiej jakości buty dla kobiet i dziewczynek w oryginalnych, unikatowych wzorach i wykonane w stu procentach z materiałów pochodzenia roślinnego.

Jest między innymi kilka modeli, które w danym wzorze są dostępne zarówno dla kobiety, jak i dziewczynki, a co za tym idzie mama i córka mogą chodzić w takich samych butach. Producent wegańskiego obuwia stworzył dwie kolekcje: dla kobiet - Chocolaticas® i dla dziewczynek - Mini Chocolaticas®. Za swoje produkty otrzymał on certyfikat "PETA-ApprovedVegan". Do produkcji wspomnianych butów, nie używa środków pochodzenia zwierzęcego, ani testowanych na zwierzętach.

Kolejnym atutem tych kolekcjonerskich butów jest ogromny komfort. Dzięki impregnowanemu materiałowi i podeszwie z wysokiej jakości tworzywa, dopasowują się one idealnie do stopy, przez co możesz niemal zapomnieć, że masz buty na nogach. Buty marki HCD® są doskonałą propozycją dosłownie dla każdej kobiety, gdyż są dostępne w wielu rozmiarach od 36 do 42, a także dla każdej dziewczynki, dla których jest dostępna rozmiarówka od 23 do 35.

Nabywając buty z kolekcji Chocolaticas® lub Mini Chocolaticas®, na pewno wyróżnisz się na ulicy. Ich wesołe, nietuzinkowe wzory z pewnością zwrócą uwagę przechodniów i wzbudzą ich zainteresowanie. Jest to doskonały pretekst do nawiązania nowych znajomości, często z przypadkowo poznanymi na ulicy ludźmi, u których Twoje buty wywołają uśmiech na twarzy. 

Ważne jest też to, że buty te są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Mniejsze zabrudzenia wystarczy zetrzeć białą gumką do ścierania ołówka, a przy większych plamach, wystarczy zapranie ich wodą z mydłem, przy użyciu szczotki z miękkim włosiem.

Wymieniliśmy wiele plusów kolekcji butów dla mam i córek od Jazzy Mango, ale jest też jeden minus. One uzależniają! Gdy nabędziesz jedną parę i przekonasz się o ich wygodzie podczas noszenia oraz o ich trwałości, zapragniesz więcej i więcej. Nie zwlekaj zatem i zacznij swoją kolekcję już dziś!

Artykuł przygotowany we współpracy z https://www.jazzymango.com

Czytany 185 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.