Polecane artykuły

  • 1

piątek, 24 listopad 2017 18:17

Unikalny pokój dziecka

Łatwo zachwycać się oryginalnymi dekoracjami i mebelkami, jakie rodzice o artystycznych duszach robią własnoręcznie dla swych pociech. Ale nie każdy z nas może się pochwalić podobnym talentem, więc pozostaje nam kupować personalizowane ozdoby. Wybór jest duży - dekoracyjne poduszki z napisami, wyjątkowe metryczki do powieszenia na ścianie, czy ręcznie szyte maskotki.

Wyjątkowe plakaty

Plakaty przestały już być tylko domeną filmów i koncertów, a nawet wyszły z pokojów nastolatków mających w zwyczaju oblepiać nimi ściany. Obecnie coraz częściej ujmujemy je w dopasowane ramy i zawieszamy jako stylowe ozdoby. W przypadku pokoju dziecięcego mamy możliwość zamówienia specjalnego plakatu, który jednocześnie będzie pełnił rolę uroczej metryczki z najważniejszymi dla Ciebie informacjami dotyczącymi pojawienia się malucha na świecie. Taki plakat nie tylko będzie stanowił unikalną dekorację, jakiej nie znajdziesz w żadnym innym domu, ale będzie także wspaniałą pamiątką dla dorastającego dziecka

Poduszki

Nie ma nic przyjemniejszego niż otulenie się z każdej strony kołdrą, narzuceniem jeszcze na siebie koca i wtuleniem się w górkę poduszek. To gwarantuje magiczne sny. A jednak jaśki i poduchy nie muszą służyć tylko polepszaniu jakości spania, ale równie dobrze się sprawdzą jako ozdoby dziecięcego pokoju. Dekoracyjne poduszki z napisami są dostępne w najróżniejszych kształtach i kolorach, które jeszcze sama możesz dowolnie zmieniać i dodawać własne dedykacje, aby końcowy produkt w pełni spełniał Twoje wymagania. Czasem projektanci prezentują już gotową listę nadruków, do których możesz wprowadzać swoje drobne zmiany, a inni oferują uszycie wzoru przesłanego przez Ciebie. A może skusisz się na dekoracyjne poduszki z napisami, które dodatkowo będą się układały w imię Twojej pociechy?

Maskotki

Dzieci już od najmłodszych lat uwielbiają się nimi bawić, nosić wszędzie ze sobą i tulić się do nich we śnie, a każde zawsze ma tę jedną swoją najukochańszą. Jeszcze do niedawna maskotki z metkami „made in China” królowały na sklepowych półkach, ale teraz olbrzymią popularnością cieszą się zabawki handmade. Nie ma się co temu dziwić, bo każda z nich jest wyjątkowa, wykonana z sercem, a ich projektanci potrafią nawet z pająka zrobić uroczego pluszaka. Świetnym pomysłem jest oddanie do uszycia maskotki wzorowanej na rysunku Twojego dziecka. Będziesz wtedy miała pewność, że nikt inny nie będzie miał podobnej, a mały artysta na pewno się zachwyci mogąc przytulić wytwór własnej wyobraźni.

Czytany 174 razy

Artykuły powiązane