środa, 15 styczeń 2020 12:25

Rodzaje damskich torebek

Wszystkie doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas torebka. Pełni ona funkcję praktyczną i jest świetnym dodatkiem do każdej naszej stylizacji. Jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby i musi spełniać oczekiwane wymagania.

Powinna być przede wszystkim wygodna i poręczana. Oczywiście modny wygląd jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Rodzajów torebek damskich jest naprawdę sporo, dlatego przytoczymy dzisiaj te najbardziej powszechne, które najczęściej spotykamy na ulicach naszych miast.

Kopertówka, listonoszka, a może shopper bag?

Torebki damskie klasyfikuje się głównie poprzez ich rozmiar, a co za tym idzie funkcjonalność. Każda kobieta ma kilka (a czasem kilkanaście, czy kilkadziesiąt) rodzajów torebek i żongluje nimi w zależności od tego, gdzie akuratnie się wybiera. Wiadomo, że wychodząc na imprezę, nie weźmiemy dużej torby, ponieważ zaburzać będzie ona całą naszą stylizację.
Przejdźmy zatem to najczęściej wybieranych rodzajów torebek damskich.

Listonoszka – jest to świetny wybór, gdy naszym priorytetem jest funkcjonalność. Jej nazwa nie przypadkowo wzięła się od zawodu roznosiciela poczty, ponieważ bardzo przypomina ona torbę listonosza. Jedna komora oraz długi pasek sprawia, że listonoszka jest wygodna i pasuje do większości stylizacji.

Kopertówka – kiedy wybieramy się na imprezę, ważne jest to, by torebka nas nie ograniczała. Kopertówka jest małą, prostokątną torebeczką, która zazwyczaj jest bez paska. Ma ona na celu podkreślenie naszej stylizacji, a jej funkcjonalność zamyka się w przechowywaniu w niej drobnych przedmiotów jak szminka, telefon, czy klucze.

Worek i Shopper Bag – te torebki charakteryzują się dużą pojemnością i są przeznaczone przede wszystkim dla wszystkich kobiet, które lubią mieć przy sobie dużo mniejszych, lub większych drobiazgów.

Kuferek – zwany był także doktorką, ze względu na swój charakterystyczny wygląd. Kuferek posiada płaskie dno i zaokrąglone boki. Sztywność materiału bardzo mocno zabezpiecza przechowywane w torebce przedmioty. Torebka ta jest doskonałym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Torebka kuferek Mango

Modnekolory-  Torebka kuferek

Gdzie znaleźć piękne torebki damskie?

Możliwości, które daje dziś internet, są w zasadzie nieograniczone, dlatego poszukiwanie wymarzonej torebki, jest dzisiaj banalnie proste. W sieci mnóstwo jest sklepów internetowych, jak choćby ten https://modnekolory.pl/k/torebki/, które oferują ogromną liczbę pięknych i modnych torebek w dobrych cenach.
Łowy czas zacząć!

Czytany 146 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.