Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 09 lipiec 2019 12:31

Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze

Reklama Reklama

Stworzenie skutecznej reklamy to niemała sztuka, powinna ona bowiem spełniać szereg warunków. Ma być ciekawa, estetyczna, oryginalna, a na dodatek dostępna dla jak największej liczby potencjalnych klientów, tak często, jak to możliwe. Na przykład przez całą dobę..?

Promowanie danej firmy dosłownie bez przerwy, rzeczywiście wchodzi to w grę. Należy zainwestować w tym celu w zewnętrzną reklamę podświetlaną. Główna zaleta takiego rozwiązania, to szansa na umieszczenie nazwy przedsiębiorstwa, ewentualnie również informacji o oferowanych przez nie produktach czy usługach w miejscu, które mija codziennie wiele osób. Oczywiście niezwykle ważne jest też to, że kasetony lub witacze jaśnieją już z daleka i widać je dobrze nawet po ciemku. Wystarczy tylko wybrać rodzaj nośnika, bo reklamy podświetlane mogą mieć różne formy. Czy będzie to szyld zamontowany nad wejściem do sklepu albo biura? A może pylon stojący przy wjeździe do firmy? Niektórzy decydują się na litery blokowe na zewnętrznej ścianie jej siedziby. Zresztą instaluje się je również wewnątrz budynków. Świecące znaki 3D, podobnie jak prezentery, mogą stanowić niebanalne urozmaicenie wyglądu każdej recepcji, poczekalni czy salonu fryzjerskiego. Warszawa i inne duże miasta coraz częściej postrzegane są jako naprawdę nowoczesne. Pewien wpływ mają na to także nieszablonowe reklamy wyposażone w diody LED, będące w końcu istotnym elementem przestrzeni społecznej.

Sprawienie, żeby szyld czy witacz przyciągał uwagę to jedno, ale pozostaje jeszcze pytanie co zrobić, aby przykuć ją na dłużej. Samo spostrzeżenie podświetlonego nośnika przez pewną ilość osób nie wystarczy, przynajmniej część z nich powinna faktycznie zaciekawić się reklamująca się firmą. Jest to niewątpliwie uzależnione od zainteresowań i bieżących potrzeb potencjalnego klienta, lecz również od wyglądu danego narzędzia marketingowego. Dobry projekt i wysoka jakość wykonania to podstawa. Dlatego warto poszukać prawdziwych specjalistów, którzy już od dłuższego czasu produkują reklamy podświetlane, a także inne rozwiązania.

 

Czytany 56 razy

Artykuły powiązane

 • Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać? Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać?

  Idealnie dopasowana bielizna pozwala czuć się pewnie i wygodnie. Coraz chętniej kupowana jest ona w sklepach internetowych, które często mają o wiele szerszy asortyment niż sklepy stacjonarne i nawet osoby, które mają nietypowe wymiary, znajdą tutaj odpowiednią dla siebie bieliznę. Warto też zastanowić się nad zakupem różnego rodzaju dodatków i akcesoriów do bielizny, które zwiększą wygodę jej noszenia.

 • Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym

  Wraz z nadejściem sezonu jesień / zima 2019 przychodzą niższe temperatury, dłuższe noce i nieunikniony zalew przypraw dyniowych. Jest to również preludium do śniegu, błota i śliskiego lodu, a nagłe ulewy pozostawiają po sobie przeszkody kałuż i błota.

 • Modne płaszcze i kurtki na jesień Modne płaszcze i kurtki na jesień

  Znalezienie odpowiedniego modelu płaszcza lub kurtki na jesień to ogromne wyzwanie, przed którym stoi wiele konsumentek każdego dnia.

 • Zegarki Casio retro męskie – powrót do przeszłości Zegarki Casio retro męskie – powrót do przeszłości

  Czasomierze tej japońskiej firmy od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zegarki Casio retro męskie są cenione przede wszystkim za rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Są to modele bardzo tanie, a dzięki temu dostępne nawet dla osób, które nie chcą zbyt dużo wydawać na tego typu dodatki.

 • Jak prawidłowo dobrać skarpetki do obuwia męskiego? Jak prawidłowo dobrać skarpetki do obuwia męskiego?

  Podobno prawdziwego dżentelmena można poznać po dobrze dobranych skarpetkach. Elegancki mężczyzna powinien wiedzieć, jakie skarpetki będą pasowały do wizytowych trzewików, a jakie sprawdzą się w połączeniu z butami sportowymi oraz casualowymi. W końcu trudno mówić o udanej stylizacji, jeśli któryś z elementów nie pasuje do reszty. Poznaj kilka podstawowych zasad dotyczących doboru skarpet do męskiego obuwia.