wtorek, 09 lipiec 2019 12:31

Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze

Reklama Reklama

Stworzenie skutecznej reklamy to niemała sztuka, powinna ona bowiem spełniać szereg warunków. Ma być ciekawa, estetyczna, oryginalna, a na dodatek dostępna dla jak największej liczby potencjalnych klientów, tak często, jak to możliwe. Na przykład przez całą dobę..?

Promowanie danej firmy dosłownie bez przerwy, rzeczywiście wchodzi to w grę. Należy zainwestować w tym celu w zewnętrzną reklamę podświetlaną. Główna zaleta takiego rozwiązania, to szansa na umieszczenie nazwy przedsiębiorstwa, ewentualnie również informacji o oferowanych przez nie produktach czy usługach w miejscu, które mija codziennie wiele osób. Oczywiście niezwykle ważne jest też to, że kasetony lub witacze jaśnieją już z daleka i widać je dobrze nawet po ciemku. Wystarczy tylko wybrać rodzaj nośnika, bo reklamy podświetlane mogą mieć różne formy. Czy będzie to szyld zamontowany nad wejściem do sklepu albo biura? A może pylon stojący przy wjeździe do firmy? Niektórzy decydują się na litery blokowe na zewnętrznej ścianie jej siedziby. Zresztą instaluje się je również wewnątrz budynków. Świecące znaki 3D, podobnie jak prezentery, mogą stanowić niebanalne urozmaicenie wyglądu każdej recepcji, poczekalni czy salonu fryzjerskiego. Warszawa i inne duże miasta coraz częściej postrzegane są jako naprawdę nowoczesne. Pewien wpływ mają na to także nieszablonowe reklamy wyposażone w diody LED, będące w końcu istotnym elementem przestrzeni społecznej.

Sprawienie, żeby szyld czy witacz przyciągał uwagę to jedno, ale pozostaje jeszcze pytanie co zrobić, aby przykuć ją na dłużej. Samo spostrzeżenie podświetlonego nośnika przez pewną ilość osób nie wystarczy, przynajmniej część z nich powinna faktycznie zaciekawić się reklamująca się firmą. Jest to niewątpliwie uzależnione od zainteresowań i bieżących potrzeb potencjalnego klienta, lecz również od wyglądu danego narzędzia marketingowego. Dobry projekt i wysoka jakość wykonania to podstawa. Dlatego warto poszukać prawdziwych specjalistów, którzy już od dłuższego czasu produkują reklamy podświetlane, a także inne rozwiązania.

 

Czytany 142 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.