poniedziałek, 24 wrzesień 2018 11:57

Prezent na dzień mężczyzny dla kolegów z pracy

O ile w szkołach i prywatnie obchodzimy Dzień Chłopaka, to w miejscach pracy o wiele popularniejsze staje się obchodzenie dnia Mężczyzny, przypadającego na 10 marca, wkrótce po Dniu Kobiet.

 

 

Pochodzenie święta Dnia Mężczyzny

Dzień Mężczyzny po raz pierwszy był obchodzony 19 listopada 1999 roku w Tobago i Trynidadzie, we współpracy z ONZ oraz grup ludzi w USA, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Powstał po to, aby symbolizować równość płci wśród wszystkich narodów.

Dzień Mężczyzny to  świetna okazja, aby docenić i sprawić radość przyjaciołom oraz kolegom z pracy i odwdzięczyć się za miłe upominki na Dzień Kobiet.

Prezent dla bliskich współpracowników

Jeśli firma jest mniejsza i pracujecie w niewielkim gronie, czasem wychodzicie razem na miasto i znacie się jak łyse konie, nie ma sensu wykosztowywać się na snobistyczne podarki. Niech któraś w Was upiecze tort, tak aby wszyscy znaleźli chwilę na wspólną rozmowę i kawę – umocni to więzy i podniesie firmowe morale. Jeśli chcecie, możecie kupić odjechane koszulki z napisem selgrass, ubrania z napisem Jestem Boski lub skarpetki w ananasy.

Prezenty dla kolegów z korporacji

Tym sztywniakom przyda się odrobina luzu, więc może odrobina szaleństwa zmieni ich ponure oblicza choć na jeden dzień? Napis sellgrass, koszulki w kolorach rasta, słodycze, bilet na gokarty czy paintball, wycieczka w Bieszczady (a gdyby rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?), masaż gorącymi kamieniami – wszystko, przez co nie pomyślą o pracy jest mile widziane.

Ciekawe projekty koszulek można znaleźć na https://niezleziolko.net/.

Prezenty dla kolegów z branży IT

Nie trzeba nikogo przekonywać, że mężczyźni pracujacy w branż IT: programiści, project managerowie, graficy i testerzy są specyficzną grupą osobników. To zazwyczaj świetni faceci, z którymi można pogadać na wiele tematów, a zwłaszcza w dziedzinie technologicznej. Tacy pasjonaci ucieszą się z podarunków, które są naprawdę zabawne i może czasami nie na miejscu, ale to taki typ – ich ciężkie żarty rozumieją tylko oni sami.

Można pokusić się o zakupienie takich ubrań, w której poczują się boscy, koszulki z napisami, która podkreśli ich przynależność do nerdowskiej i geekowskiej subkultury czy kubków do wypijania niezliczonej ilości kawy i herbaty przez komputerem.

Źródła:

  1. http://www.wyobraznia.eu/oryginalny-prezent-na-dzien-chlopaka/
  2. http://www.odzyskaj.eu/gdzie-kupowac-ubrania-dobrej-jakosci

Czytany 924 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.