niedziela, 27 luty 2022 10:30

Prezent na dzień kobiet

Koniec lutego to najwyższy czas żeby zacząć przygotowania do Dnia Kobiet. 8 marca to święto nie tylko żon i partnerek, ale także mam, przyjaciółek i babć, ale także doskonała okazja żeby pokazać wszystkim ważnym kobietom jak wiele dla nas znaczą.

Od wielu lat w rankingu podarunków specjalnie na Dzień Kobiet, poza kosmetykami „z wyższej półki” plasują się ponadczasowe kwiaty najczęściej wręczane w towarzystwie biżuterii. Nie ma wątpliwości, że bransoletka lub kolczyki są prezentem, który będzie towarzyszył ważnej dla nas kobiecie na co dzień przypominając o tym, kto je podarował.

Na pewno inspirującym pomysłem jest sięgnięcie po biżuterię opartą na kryształach Swarovskiego – taką posiada w swojej ofercie polska firma jubilerska Spark. Kolekcję zaprojektowaną specjalnie na święto kobiet można odnaleźć tutaj: https://spark-shop.com/pl/content/21-prezent-na-dzien-kobiet. Firma Spark ma w swojej ofercie szeroki wybór bransoletek wykonanych z różnych materiałów i zaprojektowanych w różnym stylu, tak aby pasowały nawet najbardziej wymagającym kobietom. Podobnie została rozwiązana kwestia kolczyków i pierścionków – reprezentują szeroką gamę różnych stylów, kuszą kolorami i wzorami, jednocześnie zachowując umiar i elegancję. I co najważniejsze – dobrej jakości wykonanie z wysokogatunkowej próby srebra, a także zdobienia wykonane z certyfikowanych kryształów Swarovskiego to wszystko co znajduje się w biżuterii polskiego producenta.

Dobrym pomysłem dla kobiet, które lubią nowe wyzwania może być także lot szybowcem https://prezentmarzen.com/lot-szybowcem/. Taki prezent pozostanie na długo w pamięci.

Decydując się na zakup biżuterii i tak warto dodatkowo wręczyć kobiecie kwiat. Poniżej załączamy krótki poradnik symboliki najbardziej popularnych kwiatów.

Róża – czerwona to niezaprzeczalny symbol miłości. Różowa – przyjaźni. Biała – wdzięczności i uznania.

Tulipany – czerwone to kolor miłości. Nigdy nie kupuj żółtych – to również symbol miłości, ale takiej, która niedługo się skończy.

Goździki – ponadczasowe kwiaty z poprzedniej epoki. Czerwone oznaczają podziw, białe niewinność, a różowe wieczną pamięć o danej osobie. Tutaj też należy wystrzegać się żółtego koloru bo oznacza pogardę.

Frezje – oznaczają szacunek, uznanie i są symbolem radości. Mogą być traktowane jako zachęta do flirtowania.

Wybierając prezent na Dzień Kobiet warto postawić nie tylko na jakość, ale również symbolikę i gust obdarowywanej kobiety. Dobrze przemyślany podarunek na pewno ociepli wizerunek i sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowa.