Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 25 październik 2018 17:27

Organizer do torebki jako rozwiązanie problemu znikających kluczy?

Jak ogarnąć bałagan w torebce? To pytanie zadaje sobie większość kobiet. Wystarczy kilku prostych trików a opinie o tym, że damska torebka to czarna dziura staną się mitem. Ja znalazłam rozwiązania, którymi podzielę się z wami!

Utrzymanie porządku w torebce może oszczędzić nam wielu stresujących sytuacji. Każda z nas nie raz znalazła się w sytuacji, kiedy stojąc pod drzwiami do domu lub samochodu nie mogła znaleźć w torebce kluczy. Irytacja może sięgnąć zenitu, gdy w tym samy czasie zadzwoni telefon, który również razem z kluczami w magiczny sposób zniknął w naszej torebce. Jak ogarnąć bałagan w torebce? To pytanie zadaje sobie większość kobiet. Wystarczy kilku prostych trików a opinie o tym, że damska torebka to czarna dziura stanie się mitem. Ja znalazłam rozwiązania, którymi podzielę się z wami! Pierwsze z nich to organizer do torebki jednokomorowej. Filcowy organizer do torebki to praktyczne rozwiązanie organizujące przestrzeń, które przyda się każdej kobiecie lubiącej porządek. Dodatkowe przegrody pozwalają uporządkować torebkowy galimatias. Nareszcie wszystkie ważne rzeczy będą w pogrupowane, co ułatwi ich znalezienie. Jeżeli taki przenośny organizer do torebki jest ciekawie zaprojektowany to w razie potrzeby możesz nosić go osobno, choćby podczas przerwy w pracy, gdy wychodzisz coś zjeść.

Torebka, w której nic nie ginie? To nie tylko zasługa organizera.

 

Organizer do torebki to przede wszystkim rozwiązanie do jednokomorowych torebek. Jednak nie rozwiąże wszystkich kłopotów. Równie ważne jest dobranie odpowiedniego etui na najważniejsze i najdelikatniejsze akcesoria. Elektronika i inne delikatne sprzęty mogą w łatwy sposób zniszczyć się, gdy przez dłuższy czas trzymasz je w torebce. Delikatne ekrany w smartfonach lub tabletach mogą w łatwy sposób się porysować, gdy nie są odpowiednio zabezpieczone. To samo dotyczy kosmetyków. Warto przełożyć wszystkie sypkie lub płynne i plamiące rzeczy do podręcznej kosmetyczki. W przeciwnym razie gdy torebka spadnie z oparcia krzesła, pęknięte opakowanie po kremie lub niedokręcona nakrętka od kosmetyków mogą wyrządzić spore szkody. Warstwa dodatkowego materiału w awaryjnej sytuacji ograniczy zniszczenia do małego obszaru.

Czy posiadanie organizera do torebki zwalnia nas z obowiązku wyrzucania z niej śmieci?

Utrzymanie ładu w torebce nie jest wbrew pozorom takie trudne. Wystarczy odrobina zaangażowania i chęci, kilka dobrych pomysłów i odpowiednie akcesoria, które sprawią, że nawet najprostsza, jednokomorowa torebka będzie skrzętnie uporządkowana. Jednak organizer do torebki oraz etui na elektronikę i podręczna kosmetyczka nie zastąpią regularnego wyrzucania śmieci z torebki. Zastanów się, kiedy ostatni raz wyrzucałaś z torby wszystkie niepotrzebne rzeczy? Wykorzystane bilety autobusowe, zmięte serwetki, papierki po cukierkach lub przekąskach. Oraz to, co najbardziej wypycha i obciąża torebkę, czyli opakowania po zużytych kosmetykach. Warto dbać o to, aby nie wypychać nadmiernie torebki, gdyż po pewnym czasie nawet ta wykonana z największą starannością oraz najlepszej jakości materiału straci swoją elegancką formę, a po opróżnieniu będzie wyglądać nieestetycznie jak balon, z którego spuszczono powietrze. Dlatego warto robić przegląd torebki i wyrzucać śmieci mniej więcej raz na tydzień. Wtedy szybko okaże się, że znalezienie tego, czego szukasz w torbie jest łatwiejsze niż myślisz.

Znajdź swój wymarzony organizer do torebki na https://bertonisklep.pl/category/organizer-do-torebki

Czytany 315 razy

Artykuły powiązane

 • Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania

  Szycie ubrań to wcale nie takie proste zadanie, jak wydaje się większości osób. Oczywiście projektanci artystyczni w pewien sposób mają łatwiej, ponieważ muszą oni zaprojektować i stworzyć jedynie jeden egzemplarz swojej kreacji. Jeśli jednak chodzi o marki, które chcą zrobić coś innowacyjnego, muszą one trzymać się z góry ustalonych procedur.

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?