Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 01 lipiec 2019 08:51

Mozaika podbija łazienki

Mozaika szklana Mozaika szklana

Nowoczesna aranżacja łazienki, która wypiera zwykłe płytki z łazienkowych ścian i podłóg, to propozycja nie tylko dla zamożnych i zuchwałych. Mozaiki wprowadzają do wnętrza interesujący klimat i bardzo dobrze komponują się ze całą gamą styli począwszy od klasycznego, a kończąc na nowoczesnym.

Od mozaik przypominających małe morskie kamyczki do dużych futurystycznych kompozycji.

 

 

Efekt wow !

Ułożone przez fachowców ( takich warto polecić do prac z mozaiką ) mozaiki na ścianach optycznie powiększają wnętrze, szczególnie gdy zastosowany zostanie układ małych płytek wypełniający przestrzeń łazienki od podłogi aż do sufitu. Efekt końcowy takiej operacji wydobędzie z naszych ust przysłowiowe wow ! Z tak dużą siła metamorfozy drzemiąca w mozaice możesz pokusić się o wiele. Do przyozdobienia są ściany, podłoga czy sufit. Półki z mozaiki ? Dlaczego nie. Będzie to doskonałe miejsce na ręczniki i przybory toaletowe. Pamiętaj by rozważnie dobrać kolor wnętrza. Powinien być on relaksujący, a nie zbyt przytłaczający na przykład ilością odcieni. Już dawna bowiem wiadomo, a udowodnili to psycholodzy, że kolory mają wpływ na nasze samopoczucie, reakcje i nastrój. Dlatego warto o nich pamiętać również w naszych wnętrzach.

Mozaika szklana

Ciekawym rozwiązaniem, który zapewnia odmianę twojej łazienki jest mozaika szklana. Stworzona jest ona z małych płytek pozwalających na tworzenie jednobarwnych powierzchni lub bardzo różnorodnych i kolorowych wzorów. Niewielkie elementy, z których składa się mozaika dają również możliwość montowania ich na powierzchniach zaokrąglonych. W Twojej łazience to właśnie nią może być wyłożona półka na kosmetyki i inne niezbędne przybory.

Szklana wersja mozaiki jest ładna, funkcjonalna i co ważne łatwa do utrzymania w czystości. Co w dzisiejszych czasach, pełnych pośpiechu, jest argumentem nie do przecenienia. Do usunięcia większości plam wystarczy wilgotna ściereczka. Do mycia powierzchni pokrytej mozaiką można wykorzystać delikatne środki myjące lub detergenty przeznaczone do czyszczenia powierzchni szklanych.

Proste utrzymanie

Mozaika szklana jest również w bardzo wysokim stopniu odporna na ścieranie, co ma duże znaczenie dla jej trwałości i zachowania idealnego wyglądu w miejscach wykonywania różnych czynności związanych używaniem łazienki. Duża odporność na wysokie temperatury jest dla szklanej mozaiki cechą charakterystyczną i również dlatego doskonale sprawdza się w pomieszczeniach gdzie umiejscowiona jest np. pralka czy suszarka.

Czytany 17 razy

Artykuły powiązane

 • Kameralne wesele – czy warto się na nie decydować? Kameralne wesele – czy warto się na nie decydować?

  Kiedyś wielkie i bardzo huczne wesela były czymś, na co Państwo Młodzi decydowali się najczęściej. Teraz uroczystości tego typu odchodzą do lamusa.

 • Pożyczki na wyciągniecie ręki Pożyczki na wyciągniecie ręki

  Znalezienie odpowiedniego rozwiązania w przypadku problemów finansowych jest ogromnym wyzwaniem.

 • Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze Reklama non stop, czyli podświetlane szyldy, pylony, witacze

  Stworzenie skutecznej reklamy to niemała sztuka, powinna ona bowiem spełniać szereg warunków. Ma być ciekawa, estetyczna, oryginalna, a na dodatek dostępna dla jak największej liczby potencjalnych klientów, tak często, jak to możliwe. Na przykład przez całą dobę..?

 • Materiały reklamowe na najwyższym poziomie – warto o to zadbać! Materiały reklamowe na najwyższym poziomie – warto o to zadbać!

  Dobra jakość druku, to w przypadku większości przedsiębiorstw nie tylko kwestia specyfiki sprzętu do drukowania, jaki jest używany na co dzień. Chodzi również o to, żeby wszelkie ulotki, katalogi, plakaty itd., których przygotowanie zleca się producentowi materiałów reklamowych, pomagały budować odpowiedni wizerunek firmy.

 • Jaki zamek antywłamaniowy wybrać do drzwi? Jaki zamek antywłamaniowy wybrać do drzwi?

  By zapewnić pełne bezpieczeństwo w domu, należy zadbać o właściwy wybór oraz montaż zamków do drzwi, które będą osadzone w równie solidnych drzwiach.