Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 06:14

Kto wymieni zamek w drzwiach?

Jeżeli chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszej rodziny i mienia ważne jest, aby upewnić się, że zamki w drzwiach działają tak, jak powinny. Jeżeli widzimy, że mechanizm nie działa prawidłowo warto zastanowić się nad jego naprawą bądź wymianą.

 

Naprawiać czy wymieniać zamek w drzwiach?

Nie ma wątpliwości, że naprawa zamka jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż jego wymiana. Czasami jednak jedyną opcją dostępną dla właścicieli domów jest zmiana mechanizmu. Zamek można naprawić, jeśli żaden z jego integralnych elementów nie został uszkodzony. W innym przypadku konieczny jest montaż i wymiana zamka.

Czasami zamki mogą zostać uszkodzone z powodu próby włamania lub kiedy ich wewnętrzne części zostały zniszczone w wypadku długiego użytkowania.Jeżeli z powodów bezpieczeństwa zamek nie nadaje się do naprawy warto skorzystać z usługi doświadczonych ślusarzy, którzy dokonają wymiany zamka.

Wymiana zamka – czy warto korzystać z usług ślusarza

Dzięki pomocy fachowca usługa ta powinna zająć około od 20 do 30 minut. W niektórych przypadkach może trwać krócej lub dłużej, zależnie od rodzaju blokady, która była wcześniej zamontowana i którą chcesz zastąpić.

Ważne, żeby skorzystać z usług fachowca, który używa wyłącznie nowoczesnych narzędzi gwarantujących wysoką jakość wykonania prac. Ślusarze powinni też regularnie uczestniczyć w szkoleniach w celu podwyższania swoich kwalifikacji, co zagwarantuje serwis na bardzo wysokim poziomie. Specjaliści wymienią zamki w drzwiach drewnianych, metalowych i drzwi z PVC bez ich uszkodzenia i uszczerbku na wyglądzie.

Nie wiesz, jaki zamek wybrać?

Bardzo istotne jest, żeby dokonać optymalnego wyboru i dopasować wybrany zamek do indywidualnych potrzeb. Fachowcy z Pogotowia zamkowego w Twoim mieście po konsultacji zaproponują odpowiednie rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę przed włamaniem.Co więcej, wskażą mechanizmy, które zagwarantują Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Zapewnią też wysokiej jakości wykonanie.

Pogotowie zamkowe prowadzi również sprzedaż zamków, które można kupić bezpośrednio u zatrudnionych ślusarzy . Dysponują oni szeroką gamą zamków odpowiednich dla każdego rodzaju drzwi i zasobności portfela. W ten sposób oszczędzasz czas potrzebny na znalezienie dobrego mechanizmu.

Czytany 150 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!