Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 25 czerwiec 2018 08:14

Kto wymieni zamek w drzwiach?

Jeżeli chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszej rodziny i mienia ważne jest, aby upewnić się, że zamki w drzwiach działają tak, jak powinny. Jeżeli widzimy, że mechanizm nie działa prawidłowo warto zastanowić się nad jego naprawą bądź wymianą.

 

Naprawiać czy wymieniać zamek w drzwiach?

Nie ma wątpliwości, że naprawa zamka jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż jego wymiana. Czasami jednak jedyną opcją dostępną dla właścicieli domów jest zmiana mechanizmu. Zamek można naprawić, jeśli żaden z jego integralnych elementów nie został uszkodzony. W innym przypadku konieczny jest montaż i wymiana zamka.

Czasami zamki mogą zostać uszkodzone z powodu próby włamania lub kiedy ich wewnętrzne części zostały zniszczone w wypadku długiego użytkowania.Jeżeli z powodów bezpieczeństwa zamek nie nadaje się do naprawy warto skorzystać z usługi doświadczonych ślusarzy, którzy dokonają wymiany zamka.

Wymiana zamka – czy warto korzystać z usług ślusarza

Dzięki pomocy fachowca usługa ta powinna zająć około od 20 do 30 minut. W niektórych przypadkach może trwać krócej lub dłużej, zależnie od rodzaju blokady, która była wcześniej zamontowana i którą chcesz zastąpić.

Ważne, żeby skorzystać z usług fachowca, który używa wyłącznie nowoczesnych narzędzi gwarantujących wysoką jakość wykonania prac. Ślusarze powinni też regularnie uczestniczyć w szkoleniach w celu podwyższania swoich kwalifikacji, co zagwarantuje serwis na bardzo wysokim poziomie. Specjaliści wymienią zamki w drzwiach drewnianych, metalowych i drzwi z PVC bez ich uszkodzenia i uszczerbku na wyglądzie.

Nie wiesz, jaki zamek wybrać?

Bardzo istotne jest, żeby dokonać optymalnego wyboru i dopasować wybrany zamek do indywidualnych potrzeb. Fachowcy z Pogotowia zamkowego w Twoim mieście po konsultacji zaproponują odpowiednie rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę przed włamaniem.Co więcej, wskażą mechanizmy, które zagwarantują Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Zapewnią też wysokiej jakości wykonanie.

Pogotowie zamkowe prowadzi również sprzedaż zamków, które można kupić bezpośrednio u zatrudnionych ślusarzy . Dysponują oni szeroką gamą zamków odpowiednich dla każdego rodzaju drzwi i zasobności portfela. W ten sposób oszczędzasz czas potrzebny na znalezienie dobrego mechanizmu.

Czytany 221 razy

Artykuły powiązane

 • Ładny ubiór – ładny człowiek? Ładny ubiór – ładny człowiek?

  Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, ale z jakiegoś powodu każdy z nas chce prezentować się możliwie jak najbardziej elegancko. Nic dziwnego – jako ludzie jesteśmy nastawieni na to, by oceniać innych przede wszystkim za sprawą ich wyglądu. Jak sprawić, żeby inni uważali, że jesteśmy dobrze ubrani?

 • Płaszcze damskie – 3 najgorętsze trendy tegorocznej jesieni i zimy Płaszcze damskie – 3 najgorętsze trendy tegorocznej jesieni i zimy

  Stworzenie przyciągającej oko stylizacji bywa kłopotliwe – zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy w parze ze stylowym wyglądem musi iść ochrona przed wiatrem i zimnem. Płaszcze damskie to swoista baza dla wszelkich jesienno–zimowych stylizacji. Wystarczy dobrać dodatki i można cieszyć się nienaganną prezencją, spacerując pośród spowitych mgłą uliczek. Poniżej prezentujemy 3 gotowe przepisy na ponadczasowe stylizacje z płaszczem w roli głównej.

 • Jakie modele butów warto wybrać na jesień i zimę, a jakie najlepiej sprawdza się na wiosnę? Jakie modele butów warto wybrać na jesień i zimę, a jakie najlepiej sprawdza się na wiosnę?

  W szafie każdej kobiety znajduje się co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście par butów. Jak się okazuje, zawsze znajdzie się miejsce na nowe. Obecnie najbardziej poszukiwane są buty idealnie sprawdzające się w chłodniejsze dni – kozaki i botki. Jednak już za chwilę większość pań będzie szukać okazji, aby nabyć obuwie wiosenne.

 • Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać? Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać?

  Idealnie dopasowana bielizna pozwala czuć się pewnie i wygodnie. Coraz chętniej kupowana jest ona w sklepach internetowych, które często mają o wiele szerszy asortyment niż sklepy stacjonarne i nawet osoby, które mają nietypowe wymiary, znajdą tutaj odpowiednią dla siebie bieliznę. Warto też zastanowić się nad zakupem różnego rodzaju dodatków i akcesoriów do bielizny, które zwiększą wygodę jej noszenia.

 • Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym

  Wraz z nadejściem sezonu jesień / zima 2019 przychodzą niższe temperatury, dłuższe noce i nieunikniony zalew przypraw dyniowych. Jest to również preludium do śniegu, błota i śliskiego lodu, a nagłe ulewy pozostawiają po sobie przeszkody kałuż i błota.