poniedziałek, 25 czerwiec 2018 08:14

Kto wymieni zamek w drzwiach?

Jeżeli chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszej rodziny i mienia ważne jest, aby upewnić się, że zamki w drzwiach działają tak, jak powinny. Jeżeli widzimy, że mechanizm nie działa prawidłowo warto zastanowić się nad jego naprawą bądź wymianą.

 

Naprawiać czy wymieniać zamek w drzwiach?

Nie ma wątpliwości, że naprawa zamka jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż jego wymiana. Czasami jednak jedyną opcją dostępną dla właścicieli domów jest zmiana mechanizmu. Zamek można naprawić, jeśli żaden z jego integralnych elementów nie został uszkodzony. W innym przypadku konieczny jest montaż i wymiana zamka.

Czasami zamki mogą zostać uszkodzone z powodu próby włamania lub kiedy ich wewnętrzne części zostały zniszczone w wypadku długiego użytkowania.Jeżeli z powodów bezpieczeństwa zamek nie nadaje się do naprawy warto skorzystać z usługi doświadczonych ślusarzy, którzy dokonają wymiany zamka.

Wymiana zamka – czy warto korzystać z usług ślusarza

Dzięki pomocy fachowca usługa ta powinna zająć około od 20 do 30 minut. W niektórych przypadkach może trwać krócej lub dłużej, zależnie od rodzaju blokady, która była wcześniej zamontowana i którą chcesz zastąpić.

Ważne, żeby skorzystać z usług fachowca, który używa wyłącznie nowoczesnych narzędzi gwarantujących wysoką jakość wykonania prac. Ślusarze powinni też regularnie uczestniczyć w szkoleniach w celu podwyższania swoich kwalifikacji, co zagwarantuje serwis na bardzo wysokim poziomie. Specjaliści wymienią zamki w drzwiach drewnianych, metalowych i drzwi z PVC bez ich uszkodzenia i uszczerbku na wyglądzie.

Nie wiesz, jaki zamek wybrać?

Bardzo istotne jest, żeby dokonać optymalnego wyboru i dopasować wybrany zamek do indywidualnych potrzeb. Fachowcy z Pogotowia zamkowego w Twoim mieście po konsultacji zaproponują odpowiednie rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę przed włamaniem.Co więcej, wskażą mechanizmy, które zagwarantują Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Zapewnią też wysokiej jakości wykonanie.

Pogotowie zamkowe prowadzi również sprzedaż zamków, które można kupić bezpośrednio u zatrudnionych ślusarzy . Dysponują oni szeroką gamą zamków odpowiednich dla każdego rodzaju drzwi i zasobności portfela. W ten sposób oszczędzasz czas potrzebny na znalezienie dobrego mechanizmu.

Czytany 317 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.