Polecane artykuły

 • 1

środa, 27 sierpień 2014 18:39

Kolekcja OCHNIK jesień/zima 2014 już w sprzedaży

OCHNIK Kolekcja jesień/zima 2014 OCHNIK Kolekcja jesień/zima 2014

Pomimo, że lato trwa w pełni, a niektórzy z nas dopiero planują wakacyjne urlopy, to wśród projektantów marki Ochnik praca wre. Designerzy opracowują właśnie najnowszą kolekcję jesienno-zimową, która jest zainspirowana daleką Północą. Firma Ochnik istnieje od 1988 roku, gdy bracia Ochnik uszyli pierwszą skórzaną kurtkę.

Oficjalne otwarcie datuje się na 20 lipca 1989 roku. Od tamtego czasu prężnie się rozwija, tworząc coraz to nowsze i lepsze projekty. Flirt z dzianiną, to właściwie motto projektantów opracowujących tegoroczną kolekcję. Oprócz standardowego, skórzanego asortymentu pojawią się także ubrania tekstylne. Skóra, dzianina i „normalne” materiały, stworzą fantazyjne kombinacje.

Twarzą kolekcji została ponownie Małgorzata Kożuchowska, która uważana jest za ikonę stylu. Współpracuje z firmą już od dłuższego czasu, zawsze doskonale prezentując linię produktów Ochnik. Wspaniałe zdjęcia wizerunkowe wiernie oddają elegancję i klasę zarówno znanej aktorki, jak i przede wszystkim wyrobów marki Ochnik.

Kolekcja pojawi się w sklepach pod koniec sierpnia tego roku. Chwilowo w sklepach można dostać jedynie część produktów, które są jedynie zapowiedzią całej różnorodności, którą przygotowali projektanci z Ochnika.

Czytany 2138 razy

Artykuły powiązane

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce