środa, 27 sierpień 2014 20:39

Kolekcja OCHNIK jesień/zima 2014 już w sprzedaży

OCHNIK Kolekcja jesień/zima 2014 OCHNIK Kolekcja jesień/zima 2014

Pomimo, że lato trwa w pełni, a niektórzy z nas dopiero planują wakacyjne urlopy, to wśród projektantów marki Ochnik praca wre. Designerzy opracowują właśnie najnowszą kolekcję jesienno-zimową, która jest zainspirowana daleką Północą. Firma Ochnik istnieje od 1988 roku, gdy bracia Ochnik uszyli pierwszą skórzaną kurtkę.

Oficjalne otwarcie datuje się na 20 lipca 1989 roku. Od tamtego czasu prężnie się rozwija, tworząc coraz to nowsze i lepsze projekty. Flirt z dzianiną, to właściwie motto projektantów opracowujących tegoroczną kolekcję. Oprócz standardowego, skórzanego asortymentu pojawią się także ubrania tekstylne. Skóra, dzianina i „normalne” materiały, stworzą fantazyjne kombinacje.

Twarzą kolekcji została ponownie Małgorzata Kożuchowska, która uważana jest za ikonę stylu. Współpracuje z firmą już od dłuższego czasu, zawsze doskonale prezentując linię produktów Ochnik. Wspaniałe zdjęcia wizerunkowe wiernie oddają elegancję i klasę zarówno znanej aktorki, jak i przede wszystkim wyrobów marki Ochnik.

Kolekcja pojawi się w sklepach pod koniec sierpnia tego roku. Chwilowo w sklepach można dostać jedynie część produktów, które są jedynie zapowiedzią całej różnorodności, którą przygotowali projektanci z Ochnika.

Czytany 2291 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.