Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 20 kwiecień 2017 09:31

Jak wyróżnić się w Internecie?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie za bardzo interesujesz się marketingiem internetowym, mogłeś słyszeć pewnie nieraz sformułowanie "pozycjonowanie w internecie" i zastanawiałeś się, co to właściwie znaczy.

 

Pierwsza uwaga na start - "pozycjonowanie w internecie" to skrót myślowy, bo tak naprawdę chodzi o pozycjonowanie stron w internecie, a jeszcze dokładniej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google.
Co to jest to pozycjonowanie? To nic innego, jak działania, które mają na celu zwiększyć widoczność twojej strony internetowej w wyszukiwarkach, czyli krótko mówiąc, żeby pokazywały się wyżej w wynikach przeglądania. Kiedy użytkownik wpisuje wyszukiwaną frazę lub wyrażenie, wyszukiwarki automatycznie dopasują ich zdaniem najlepiej pasujące wyniki.

Warto zadbać, żeby Twoja strona była wysoko, bo dzięki temu więcej osób trafi na twoją stronę, a w najlepszym przypadku spodoba im się na tyle, że będą chcieli zostać i przeglądać ją coraz częściej. Czy kiedykolwiek sprawdzałeś drugą, trzecią lub dalszą stronę wyników w Google?

Pozycjonowanie w internecie, a zwłaszcza pozycjonowanie sklepów jest bardzo ważną i prężnie rozwijającą się gałęzią marketingu internetowego.
Jeśli chcesz zwiększyć ruch na stronie swojego sklepu internetowego, warto żebyś zapoznał się z podstawowymi zasadami marketingu internetowego i optymalizacji. Jest kilka czynników, które pomogą Tobie zoptymalizować Twoją stronę internetową.
Po pierwsze, sprawdź jak przegląda się Twoją stronę internetową na innych urządzeniach - na telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli twoja strona nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądania na tych urządzenia, jesteś przegrany na starcie. Ale głowa do góry! Nie jest trudno naprawić to niedopatrzenie.

Kolejna wskazówka - zwróć uwagę na treści, które zamieszczasz na swojej stronie. Jakich słów kluczowych używasz? Jak formułujesz naglówki? To właśnie dobrze dobrane słowa kluczowe są kluczem do sukcesu SEO, czyli właśnie dobrze dokonanego pozycjonowania.

Zwróć też uwagę na to jak nazywają się podstrony, czy treści do nich przypisane są intuicyjne z ich tytułami.
To tylko garść krótkich porad, które warto wprowadzić na start, ale pamiętaj, że to znacznie obszerniejszy temat.

Czytany 481 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!