Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 20 kwiecień 2017 11:31

Jak wyróżnić się w Internecie?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie za bardzo interesujesz się marketingiem internetowym, mogłeś słyszeć pewnie nieraz sformułowanie "pozycjonowanie w internecie" i zastanawiałeś się, co to właściwie znaczy.

 

Pierwsza uwaga na start - "pozycjonowanie w internecie" to skrót myślowy, bo tak naprawdę chodzi o pozycjonowanie stron w internecie, a jeszcze dokładniej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google.
Co to jest to pozycjonowanie? To nic innego, jak działania, które mają na celu zwiększyć widoczność twojej strony internetowej w wyszukiwarkach, czyli krótko mówiąc, żeby pokazywały się wyżej w wynikach przeglądania. Kiedy użytkownik wpisuje wyszukiwaną frazę lub wyrażenie, wyszukiwarki automatycznie dopasują ich zdaniem najlepiej pasujące wyniki.

Warto zadbać, żeby Twoja strona była wysoko, bo dzięki temu więcej osób trafi na twoją stronę, a w najlepszym przypadku spodoba im się na tyle, że będą chcieli zostać i przeglądać ją coraz częściej. Czy kiedykolwiek sprawdzałeś drugą, trzecią lub dalszą stronę wyników w Google?

Pozycjonowanie w internecie, a zwłaszcza pozycjonowanie sklepów jest bardzo ważną i prężnie rozwijającą się gałęzią marketingu internetowego.
Jeśli chcesz zwiększyć ruch na stronie swojego sklepu internetowego, warto żebyś zapoznał się z podstawowymi zasadami marketingu internetowego i optymalizacji. Jest kilka czynników, które pomogą Tobie zoptymalizować Twoją stronę internetową.
Po pierwsze, sprawdź jak przegląda się Twoją stronę internetową na innych urządzeniach - na telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli twoja strona nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądania na tych urządzenia, jesteś przegrany na starcie. Ale głowa do góry! Nie jest trudno naprawić to niedopatrzenie.

Kolejna wskazówka - zwróć uwagę na treści, które zamieszczasz na swojej stronie. Jakich słów kluczowych używasz? Jak formułujesz naglówki? To właśnie dobrze dobrane słowa kluczowe są kluczem do sukcesu SEO, czyli właśnie dobrze dokonanego pozycjonowania.

Zwróć też uwagę na to jak nazywają się podstrony, czy treści do nich przypisane są intuicyjne z ich tytułami.
To tylko garść krótkich porad, które warto wprowadzić na start, ale pamiętaj, że to znacznie obszerniejszy temat.

Czytany 541 razy

Artykuły powiązane

 • Wiecznie zimne stopy? 9 przyczyn, które powodują chłód Wiecznie zimne stopy? 9 przyczyn, które powodują chłód

  Czasami, bez względu na to, ile par wełnianych skarpet nosisz, Twoje stopy po prostu nie mogą się rozgrzać. Istnieją schorzenia, które mogą sprawić, że stopy będą wiecznie zimne.

 • Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa Alternatywa dla sukienki - elegancka bluzka wieczorowa

  Elegancka bluzka to jedna z najbardziej uniwersalnych części damskiej garderoby. Noszą ją kobiety w każdym przedziale wiekowym, nie zważając na mankamenty sylwetki. Dobrze dobrana bluzka, potrafi zatuszować wady a uwypuklić walory figury.

 • Rodzaje damskich torebek Rodzaje damskich torebek

  Wszystkie doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas torebka. Pełni ona funkcję praktyczną i jest świetnym dodatkiem do każdej naszej stylizacji. Jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby i musi spełniać oczekiwane wymagania.

 • Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze! Prezent dla mamy? Biżuteria sprawdzi się zawsze!

  Zbliżają się urodziny lub Dzień Mamy i zastanawiasz się, co podarować w ten wyjątkowy dzień? Biżuteria będzie zawsze dobrym pomysłem, ale oczywiście nie jest to jedyna opcja! Warto dobrze przemyśleć zakup podarunku na wyjątkową okazję, aby Twoja mama poczuła, jak wiele dla niej znaczysz. Dobrze dobrany prezent jest nie tylko piękny czy praktyczny, ale niesie za sobą również ważne przesłanie – możesz w ten sposób pokazać, że jest wyjątkową osobą i zasługuje na wszystko, co najlepsze!

 • Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra Złote, srebrne, brokatowe…, czyli bogato zdobione szpilki na Sylwestra

  Noc sylwestrowa to czas, w którym panie mogą dać upust swoim modowym fantazjom i założyć na siebie strojne kreacje oraz połyskujące dodatki, które są spełnieniem dziecięcych marzeń o byciu księżniczką. Wiele pań uwielbia błyszczącą garderobę, ale jednak nie decyduje się na to, aby zakładać ją na co dzień.