Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 22 sierpień 2019 13:49

Czy imprezy firmowe są nadal w modzie

Impreza firmowa Impreza firmowa

Niegdysiejsze firmowe śledziki i bale pracowników odeszły bezpowrotnie w zapomnienie.

Choć charakter imprez firmowych przeszedł ogromną transformację, integrujące pracowników wydarzenia stanowią wciąż niezwykle ważny element zarządzania firmą. Jakie są korzyści z organizacji imprez firmowych? Jak sprawić, by były one atrakcyjne dla pracowników?

 

Impreza integracyjna jako ważny element zarządzania firma, czyli o korzyściach imprez firmowych

Impreza firmowa jest niezwykle ważną inwestycją i stanowią podstawę dobrego zarządzania pracownikami. Wiążą się one z wieloma korzyściami, do których należy między innymi:

 • budowanie pozytywnych relacji w zespole pracowników, integracja zespołu;

 • budowanie zaufania pomiędzy pracownikami a kadrą zarządzającą;

 • wzrost zaangażowania i efektywności pracowników;

 • redukcja stresu i zmęczenia spowodowanego dużym nakładem pracy;

 • przełamanie oficjalnych relacji w biurze;

 • motywacja pracowników;

 • zwiększenie poczucia lojalności pracownika.

Jak widać, imprezy firmowe wiążą się z wieloma korzyściami, które bezpośrednio przekładają się na jakość pracy i wyniki zespołów. Regularne organizowanie wydarzeń integrujących dla pracowników i kadr zarządzających skutkuje budową zgranego i oddanego zespołu, który jest realnie zaangażowany w sprawy firmy.

Jak uatrakcyjnić imprezę firmową

Jak jednak sprawić, by impreza firmowa była atrakcyjnym dla pracownika wydarzeniem? Warto wyjść z jednego realizowanego od lat schematu i przełamać go dodatkowymi, angażującymi atrakcjami.

Bardzo popularne stają się obecnie organizowane przez firmy wyjazdy integracyjne. Zazwyczaj obejmują one weekendowy wyjazd o z góry zaplanowanym charakterze - może to być wyjazd w naturę połączony z możliwością spróbowania swoich sił w jakiejś dziedzinie sportu czy survivalu, a może być to również wyjazd do hotelu połączony ze zwiedzaniem miasta i wieczorną imprezą.

Dobrym pomysłem może być również wypożyczenie sprzętu, który umożliwi urozmaicenie imprezy. W ofercie firmy www.Multiwizja.eu znaleźć można wysokiej jakości sprzęd multimedialny, w tym rzutniki, projektory, kamery, nagłośnienie czy kioski multimedialne, które pozwolą na zorganizowanie ciekawych pokazów dla pracowników.

Czytany 75 razy

Artykuły powiązane

 • Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać? Dodatki do bielizny – jakie warto wybrać?

  Idealnie dopasowana bielizna pozwala czuć się pewnie i wygodnie. Coraz chętniej kupowana jest ona w sklepach internetowych, które często mają o wiele szerszy asortyment niż sklepy stacjonarne i nawet osoby, które mają nietypowe wymiary, znajdą tutaj odpowiednią dla siebie bieliznę. Warto też zastanowić się nad zakupem różnego rodzaju dodatków i akcesoriów do bielizny, które zwiększą wygodę jej noszenia.

 • Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym Buty streetwear w sezonie jesienno-zimowym

  Wraz z nadejściem sezonu jesień / zima 2019 przychodzą niższe temperatury, dłuższe noce i nieunikniony zalew przypraw dyniowych. Jest to również preludium do śniegu, błota i śliskiego lodu, a nagłe ulewy pozostawiają po sobie przeszkody kałuż i błota.

 • Modne płaszcze i kurtki na jesień Modne płaszcze i kurtki na jesień

  Znalezienie odpowiedniego modelu płaszcza lub kurtki na jesień to ogromne wyzwanie, przed którym stoi wiele konsumentek każdego dnia.

 • Zegarki Casio retro męskie – powrót do przeszłości Zegarki Casio retro męskie – powrót do przeszłości

  Czasomierze tej japońskiej firmy od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zegarki Casio retro męskie są cenione przede wszystkim za rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Są to modele bardzo tanie, a dzięki temu dostępne nawet dla osób, które nie chcą zbyt dużo wydawać na tego typu dodatki.

 • Jak prawidłowo dobrać skarpetki do obuwia męskiego? Jak prawidłowo dobrać skarpetki do obuwia męskiego?

  Podobno prawdziwego dżentelmena można poznać po dobrze dobranych skarpetkach. Elegancki mężczyzna powinien wiedzieć, jakie skarpetki będą pasowały do wizytowych trzewików, a jakie sprawdzą się w połączeniu z butami sportowymi oraz casualowymi. W końcu trudno mówić o udanej stylizacji, jeśli któryś z elementów nie pasuje do reszty. Poznaj kilka podstawowych zasad dotyczących doboru skarpet do męskiego obuwia.