środa, 05 czerwiec 2019 12:32

Apartament przy plaży i co dalej, czyli co robić z dziećmi nad morzem?

ApartamentY Sun&Snow ApartamentY Sun&Snow

Masz wrażenie, że Twoje dzieci nigdy nie są zmęczone i zawsze mają mnóstwo energii? Zabierz je na wakacje z mnóstwem atrakcji. Ty i Twoje dzieci możecie stworzyć super drużynę, która będzie przeżywać niezwykłe przygody na Helu! Wynajmij apartament nad morzem dla swojej gromadki, a następnie sprawdź, w jaki sposób możesz im zapewnić ciekawe wakacje.

 

Zdarza się, że pomysły na zabawę z dziećmi są na wyczerpaniu – maluchy uwielbiają różnorodność i nie lubią długo przebywać w jednym miejscu. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu przy plaży, który zapewni Wam większą swobodę działania niż hotel.

Apartamenty bałtyckie i zabawy na plaży

Podróż dobiegła końca i oto jesteście w swoim wymarzonym apartamencie nad morzem. Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, które powtarzają dzieci na całym świecie: w co się bawić? Zawsze można zaproponować budowanie zamków z piasku i szukanie muszelek. Oto kilka dodatkowych propozycji zabaw dla dzieci w każdym wieku:

  • Kopanie basenów

Zajęcie dla całej rodziny! Wykopcie płytki basenik blisko brzegu, żeby znalazła się w nim morska woda. Dzieci będą mogły się bezpiecznie pluskać pod Twoim okiem. Zaletą wynajęcia apartamentu Sun&Snow jest to, że możecie zabrać ze sobą całą kolekcję łopatek i wiaderek.

  • Wyścigi

Wyznacz start i metę. Cała reszta zależy od wyobraźni dzieci! Możecie ścigać się na czas, tyłem, w parach, zorganizować tor przeszkód lub bieg ze sztafetą.

  • Skoki w dal

Kolejna sportowa dyscyplina idealna na plażę – piasek zapewnia miękkie lądowanie.

  • Gra w klasy

Narysuj patykiem planszę, a do rzucania użyj kamyka lub bursztynu znalezionego w morzu.

  • Plażowe kółko i krzyżyk

Na plaży ta gra może przybierać różne rozmiary: od małej siatki tuż przy ręczniku do ogromnego pola ułożonego z kamieni!

Pokoje nad morzem w ciekawej okolicy

Apartament z widokiem na morze to dopiero początek rodzinnej przygody. Co zrobić w sytuacji, gdy zabawa na plaży nie wchodzi w grę? Spokojnie! Polskie wybrzeże obfituje w atrakcje dla małych i dużych. Przed wyjazdem zapoznaj się z miejscami, które warto odwiedzić podczas wakacji.

  • Fokarium na Helu

To miejsce uwielbiają wszystkie dzieci. W Fokarium mogą z bliska podziwiać foki i dowiedzieć się więcej o ochronie ich środowiska naturalnego. Wynajmij apartament na Helu, żeby być blisko tego wyjątkowego miejsca.

  • Akwarium Gdyńskie

Wycieczka po tym miejscu sprawi, że Twoje dzieci zakochają się w podwodnym świecie! Przed wizytą sprawdź, jak zapisać dzieci na ciekawe warsztaty edukacyjne.

  • Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie

Wynajmij apartament Sun&Snow w Dziwnowie i zrób dzieciom niespodziankę, zabierając je na przejazd repliką prawdziwego parowozu! W parku dzieci dowiedzą się więcej o historii kolejnictwa i znajdą mnóstwo okazji do zabawy. 

  • Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach

Twoje dzieci marzą o zdjęciu z bohaterami Gwiezdnych Wojen? Spełnij ich marzenia i wybierzcie się na wycieczkę do Międzyzdrojów.

  • Ogrody Tematyczne Hortulus

Jeśli spędzasz wakacje z dziećmi w Kołobrzegu lub w okolicach, wybierz się na wycieczkę do Dobrzycy. Podróż samochodem zajmie jedynie pół godziny, a na miejscu zastaniecie niesamowicie skomponowane ogrody, które wyglądają pięknie o każdej porze roku.

A kiedy pogoda nie dopisuje… apartament przy plaży zapewnia nowe możliwości!

Bywa, że pogoda nad morzem płata nam psikusy. Decydując się na apartament nad morzem, zyskujesz pewność, że Twoje dzieci będą miały bezpieczną przestrzeń do zabawy nawet wtedy, gdy za oknem pada deszcz.

 

Czytany 597 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.