środa, 13 grudzień 2017 16:10

5 lat Starej Mydlarni na Chmielnej

Mikołaj i jego wesoła kompania. Red. Joanna Zielewska z „Be Active”, Agnieszka Szulc i Monika Iskandar z IMR advertising by PR, Natalia Okeke z centrali w Bydgoszczy i red. Jowita Hakobert z „Vity” Mikołaj i jego wesoła kompania. Red. Joanna Zielewska z „Be Active”, Agnieszka Szulc i Monika Iskandar z IMR advertising by PR, Natalia Okeke z centrali w Bydgoszczy i red. Jowita Hakobert z „Vity”

Całkowicie odnowiony, przebudowany, rozświetlony, wielobarwny, mnóstwo zapachowy sklep Starej Mydlarni przy deptaku Chmielna w Warszawie obchodził pięciolecie istnienia.


Jubileusz uświetnił Mikołaj zapraszający przechodniów do odwiedzenia sklepu i skorzystania z poczęstunku oraz zakupów w promocyjnych cenach.

 

Mikołajowi towarzyszyła Mikołajka rozdająca próbki różnokolorowych mydełek, a dzieciom baloniki.

Zainteresowanie wydarzeniem było duże, a turyści z Japonii z radością fotografowali się z Mikołajem na tle witryny Starej Mydlarni.

Podczas nowego otwarcia sklepu nie zabrakło dziennikarzy i celebrytów, wśród których rej wiodła Cayra – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka modnej dzisiaj muzyki disco polo.

 

 Jubileusz pięciolecia sklepu Stara Mydlarnia przy deptaku Chmielna w Warszawie 

Pozdrawiamy przechodniów 

Natalia Okeke wyjaśnia działanie kosmetyków dziennikarkom

 Red. Iwona Pełszyńska z „BusinessWomen&Live” z Mikołajem

Mikołaj wręcza prezenty przedstawicielkom wydawnictwa Edipresse. Przygląda się red. Artur Szymański z portalu presszone.pl

Iwona Kmita – red. nacz. magazynu „Kosmetyki”, Monika Iskandar i Lidia Lewandowska – red. nacz. portalu wirtualnekosmetyki.pl

W jubileuszu sklepu Starej Mydlarni udział wzięła Cayra – gwiazda muzyki disco polo

Monika Iskandar, Cayra i Natalia Okeke „smakują” firmowe muffinki   

Czytany 660 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.