czwartek, 26 marzec 2020 17:36

Współczesne "randkowanie" ?

Opowiadania erotyczne Opowiadania erotyczne

Badania dowodzą, że coraz później - zarówno kobiety jak i mężczyźni dążą do tego by wreszcie "osiąść" gdzieś na stałe. Mamy tu na myśli stały związek oczywiście. Coraz dłużej w dzisiejszych czasach umawiamy się na randki, coraz wolniej się chcemy poznawać i rozkręcać znajomość. Co więcej... Dzisiejsze nowoczesne kobiety są niesamowicie samodzielne i niezależne.

Nie dają się nabierać na prostackie gierki i podryw. Kobiety dziś nie szukają na siłę faceta, nie są desperatkami, które chwycą się wszystkiego - wręcz przeciwnie - szukają naprawdę interesującego partnera - a to drodzy Panowie - wymaga wysiłku - jeśli faktycznie chcecie zdobyć taką kobietę...

Co więc robić by ją zdobyć?!

1.Przede wszystkim miej pasję, hobby. Współczesne kobiety chcą spotykać się a później tworzyć związek z mężczyzną z którym będzie je coś łączyło. Nie! Nie dobry seks! a wspólna pasja! Wspólne zainteresowania! Jeśli macie wspólne hobby to już jest to pierwszy krok do zaufania i zażyłości. Jeśli nie masz jakichś szczególnych zainteresowań (poza grami komputerowymi i oglądaniem seriali - bo to się nie liczy), to kiepsko. Zastanów się więc... Może polityka? podróże? ekologia? hodowla kwiatków? muzyka? wyścigi samochodowe? żużel? zbieranie znaczków do cholery!? cokolwiek! Idź w tym kierunku a może trafisz na taką kobietę, która podzieli Twoje zainteresowania - to będzie już pierwszy, spory krok do zdobycia jej!

2.Zacznij przyjaźnić się z kobietami. To, że wychodzisz co weekend z kumplami do knajpy albo na dyskotekę, to wcale nie zwiększy Twojej szansy na poznanie kogoś naprawdę fajnego. Wręcz przeciwnie... Wiecie jakie zadanie mają Wasze koleżanki? To niejako ich misja! One chcą Ci pomóc! Chcą sprawić byś wreszcie przestał być singlem! Zaczną przyprowadzać Cię na spotkania z koleżankami i szukać Ci partnerki idealnej dla Ciebie - a uwierz - one się na tym znają jak mało kto. Warto jest mieć więc w swoim gronie znajomych - koleżanki. Dostałeś od swojej koleżanki numer do jej koleżanki? No i super. Już na pewno Cię zna, ale teraz wkroczyć musisz Ty. Zadzwoń, pogadaj, jak rozmowa będzie brzmieć interesująco - umów się na spotkanie... Dalej już chyba wiesz co robić?

3.Jeśli poznałeś już fajną dziewczynę (np. tą którą "poleciła" Ci koleżanka), albo taką, którą np. poznałeś w klubie (wow!) albo w internecie... Nie zabieraj jej na pierwszą randkę do drogiej restauracji i nie przynoś jej ogromnego bukietu kwiatów. Słowo kluczowe - NIE. Współczesne kobiety nie są "łatwe", nie lubią być "kupowane". Zapamiętaj zasadę, że pierwsza randka powinna być jak najmniej zobowiązująca. Macie naprawdę kupę ewentualnego czasu, żeby się poznać, tak więc nie zasyp jej perłami, kwiatami i czekoladkami na pierwszej randce - obrócić się to może jeszcze przeciwko Tobie.

4.Mieszkasz w Polsce? Umawiasz się z Polką? Więc łapy przy sobie. Badania dowodzą, że Polki - w przeciwieństwie do swoich zagranicznych koleżanek (i nie ważne co mówią poradniki psychologiczne), nie lubią być w ŻADEN sposób dotykane przez obcych mężczyzn. Więc złapanie jej za ramie czy rękę... odpada.

Przeczytaj również opowiadanie erotyczne: https://twojpan.pl/opowiadanie-erotyczne-seks-z-tesciowa/

Czytany 60 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.