środa, maj 29, 2024
piątek, 12 kwiecień 2024 18:10

Pełen atrakcji weekend w Łodzi, Zgierzu i Pabianicach

Pełen atrakcji weekend w Łodzi Pełen atrakcji weekend w Łodzi Pixabay

Nadchodzący weekend 13-14 kwietnia obfitować będzie w liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i muzyczne w Łodzi, Zgierzu oraz Pabianicach. Mieszkańcy i odwiedzający te miasta mogą spodziewać się rozmaitych atrakcji, od festiwali kulturowych po koncerty i spotkania motocyklowe.

 

Wydarzenia kulturalne i muzyczne w Łodzi

Łódź zaprasza na Bazar Pyszności oraz na festiwal kultury japońskiej i azjatyckiej w II LO, gdzie nie zabraknie konkursów cosplay i tradycyjnych przysmaków. Dodatkowo, w Pasażu Łódzkim odbędzie się Dzień Recyklingu z ekologicznymi warsztatami i spektaklami. Sobota wieczorem zakończy się koncertem Darii Zawiałow w Atlas Arenie, a niedziela rozpocznie się od Łódzkiego rozpoczęcia sezonu motocyklowego przy Stadionie Widzew. Więcej o wydarzeniach w Łodzi tutaj https://monotematycznaona.pl/news

Sport i rozrywka w Zgierzu

Zgierz oferuje równie bogaty program. W sobotę Kreatywna Kuźnia Familijna zaprasza na eko spa, a wieczór umilą koncerty zespołów Linia 16 oraz Beware i Loud Slave. Niedziela przyniesie Marcin Gortat Camp dla młodych sportowców oraz IV Zgierski Festiwal organowy, który odbędzie się w Parafii pw. św. Jana Pawła II.

Pabianice dla rodziny i przyjaciół

W Pabianicach najmłodsi będą mogli cieszyć się z Pikniku Charytatywnego dla Bruna oraz Światowego dnia wody, gdzie zaplanowano zwiedzanie stacji uzdatniania wody oraz różnorodne gry i zabawy.

Weekend 13-14 kwietnia w Łodzi, Zgierzu i Pabianicach zapowiada się jako czas pełen emocji i atrakcji dla osób w każdym wieku. Zarówno miłośnicy kultury, jak i entuzjaści sportów czy muzyki znajdą coś dla siebie, by aktywnie i twórczo spędzić czas.