środa, 15 kwiecień 2020 18:53

Obsługa barmańska w każdym miejscu!

Mobilny bar Mobilny bar

Nie trzeba organizować przyjęcia w barze lub restauracji, żeby zaserwować swoim gościom wyśmienite drinki. Mobilny bar to profesjonalna obsługa barmańska dostępna niemalże wszędzie – we wnętrzach i na zewnątrz!

 

Czym jest mobilny drink bar?

Mobilny, czyli przenośny bar to rodzaj baru, który może być rozstawiony w praktycznie każdym miejscu. Spełnia on dokładnie taką samą rolę jak zwykły, stacjonarny bar, czyli służy do przygotowywania i serwowania drinków alkoholowych i bezalkoholowych.

Firma obsługująca mobilny drink bar może wtedy zadbać o wszystko – od zapasu świeżej wody oraz lodu, poprzez alkohole i dodatki, a skończywszy na szklankach, kieliszkach i dekoracjach. To zatem kompleksowa obsługa, którą znajdziecie m.in. pod adresem https://culaccino.pl/

Szykowaniu drinków w mobilnym barze mogą towarzyszyć także efektowne pokazy barmańskie typu flair, które będą stanowiły świetną atrakcję podczas każdego eventu!

Doskonały na różne okazje

Alkohol jest uświetnieniem wielu ważnych wydarzeń. Aby zapewnić gościom dostęp do najlepszych trunków i drinków przygotowywanych przez profesjonalnych barmanów, warto wynająć bar mobilny. Taka usługa wybierana jest zarówno na przyjęcia okolicznościowe, jak również na imprezy biznesowe.

Mobilny drink bar jest kapitalnym pomysłem na:
- wesele
- wieczór kawalerski i panieński
- urodziny
- bankiety
- imprezy integracyjne
- akcje promocyjne

Zaskocz swoich gości

Zamówienie mobilnego drink baru może być wspaniałym wyborem na wiele eventów. Profesjonalna obsługa barmańska na pewno podniesie rangę wydarzenia i zagwarantuje każdemu z gości jeszcze większe zadowolenie.

Lista drinków serwowana przez takie mobilne bary jest zawsze indywidualnie uzgadniania z klientem. W menu mogą znaleźć się zarówno napoje alkoholowe, jak również te bezalkoholowe, które są przeznaczone dla dzieci i osób niepijących alkoholu. Drinki mogą być też efektownie garnirowane – dekorowane owocami i innymi dodatkami. Ponadto, wybrane bary mobilne specjalizują się w serwowaniu kawy.

Wobec tego mobilny bar jest wspaniałą propozycją na różne okazje. To gwarancja dobrej zabawy przy wyśmienitych drinkach niezależnie od miejsca organizacji eventu!

Czytany 41 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.