poniedziałek, 04 listopad 2019 13:42

Katering dla pracowników firm

Katering dla pracowników Katering dla pracowników

Korzystanie z usług firm kateringowych staje się coraz popularniejsze. To już nie tylko jedzenie zamawiane na bankiety czy większe uroczystości. Na popularności zyskuje także katering dietetyczny, w tym również zamawiany dla pracowników firm. Co warto wiedzieć na ten temat? Czy zamówienie takiej usługi faktycznie się opłaca?

Katering dla firm – na czym to polega?

Można się zastanowić, czy zamawianie kateringu dla wszystkich pracowników to opłacalne rozwiązanie. Jak się okazuje, takie usługi są coraz chętniej wyszukiwane w sieci. To powoduje, że firmy kateringowe proponują takie rozwiązania dla swoich klientów. Jedną z nich jest https://healthypack.pl/Co istotne, firma ta oferuje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych (firm) dietetyczne rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Jest też możliwość zamówienia dań dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

Katering dla firm jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chce się zadbać o swoich pracowników na wielu płaszczyznach. Warto też podkreślić, że zdrowa i zbilansowana dieta pozwala na lepsze samopoczucie. To z kolei przekłada się na wydajność w pracy.

Zaletą takiego kateringu jest też to, że wszystkie zamawiane dania są dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres. Dzięki czemu pracownicy nie muszą tracić cennego czasu na szukanie miejsc, w których mogliby zjeść dobry posiłek w czasie przerwy obiadowej.

Jak wybrać najlepszą ofertę kateringu dla firm?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, jaki zakres usług oferuje dana firma kateringowa i jakie są oczekiwania pracowników np. na jakich dietach są, jaką dzienną dawkę kalorii powinni przyjmować przy określonym wysiłku w pracy. Wiele firm oferujących katering, w tym wyżej wspomniana, daje możliwość zamówienia testowego. Jest ono zazwyczaj nieco tańsze niż regularna oferta i pozwala sprawdzić, czy przygotowywane jedzenie będzie smakować, a porcje będą wystarczające, by zaspokoić głód na cały dzień. Takie zamówienie można złożyć bezpośrednio na stronie internetowej. Jeżeli jedzenie będzie odpowiadać, można złożyć główne zamówienie, które będzie obejmowało regularne dostawy jedzenia dla wszystkich pracowników.

Czytany 219 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.