Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 04 listopad 2019 13:42

Katering dla pracowników firm

Katering dla pracowników Katering dla pracowników

Korzystanie z usług firm kateringowych staje się coraz popularniejsze. To już nie tylko jedzenie zamawiane na bankiety czy większe uroczystości. Na popularności zyskuje także katering dietetyczny, w tym również zamawiany dla pracowników firm. Co warto wiedzieć na ten temat? Czy zamówienie takiej usługi faktycznie się opłaca?

Katering dla firm – na czym to polega?

Można się zastanowić, czy zamawianie kateringu dla wszystkich pracowników to opłacalne rozwiązanie. Jak się okazuje, takie usługi są coraz chętniej wyszukiwane w sieci. To powoduje, że firmy kateringowe proponują takie rozwiązania dla swoich klientów. Jedną z nich jest https://healthypack.pl/Co istotne, firma ta oferuje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych (firm) dietetyczne rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Jest też możliwość zamówienia dań dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

Katering dla firm jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chce się zadbać o swoich pracowników na wielu płaszczyznach. Warto też podkreślić, że zdrowa i zbilansowana dieta pozwala na lepsze samopoczucie. To z kolei przekłada się na wydajność w pracy.

Zaletą takiego kateringu jest też to, że wszystkie zamawiane dania są dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres. Dzięki czemu pracownicy nie muszą tracić cennego czasu na szukanie miejsc, w których mogliby zjeść dobry posiłek w czasie przerwy obiadowej.

Jak wybrać najlepszą ofertę kateringu dla firm?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, jaki zakres usług oferuje dana firma kateringowa i jakie są oczekiwania pracowników np. na jakich dietach są, jaką dzienną dawkę kalorii powinni przyjmować przy określonym wysiłku w pracy. Wiele firm oferujących katering, w tym wyżej wspomniana, daje możliwość zamówienia testowego. Jest ono zazwyczaj nieco tańsze niż regularna oferta i pozwala sprawdzić, czy przygotowywane jedzenie będzie smakować, a porcje będą wystarczające, by zaspokoić głód na cały dzień. Takie zamówienie można złożyć bezpośrednio na stronie internetowej. Jeżeli jedzenie będzie odpowiadać, można złożyć główne zamówienie, które będzie obejmowało regularne dostawy jedzenia dla wszystkich pracowników.

Czytany 22 razy

Artykuły powiązane

 • Z krainy mlekiem płynącej Z krainy mlekiem płynącej

  Naleśniki to potrawa doskonała – stwarzają pole do popisu dla każdej gospodyni. Można je jeść bez dodatków, ale w kwestii farszu możemy popuścić wodze fantazji, komponując wersje wytrawne, słodkie i pikantne. Również ci, którym natura poskąpiła talentów kulinarnych, mogą pokusić się o przygotowanie tradycyjnych naleśników z serem.

 • Kiedy spotkanie biznesowe można uznać za udane? Kiedy spotkanie biznesowe można uznać za udane?

  Podczas wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów oraz innych wydarzeń, w trakcie których omawiane są sprawy dotyczące działalności i rozwijania przedsiębiorstw, najważniejsza jest strona merytoryczna. Nie ulega to żadnej wątpliwości, jednak przygotowując spotkanie biznesowe trzeba uwzględnić więcej czynników.

 • Czy warto urządzać imprezy okolicznościowe? Czy warto urządzać imprezy okolicznościowe?

  Sporo osób wchodzących w następny rok swojego życia lub mających którąś z kolei rocznicę ślubu, nie celebruje tego w jakiś specjalny sposób. W końcu przygotowanie imprezy jest czasochłonne i drogie, a poza tym co tu świętować – że staje się coraz starszym? Takie podejście faktycznie kłóci się z ideą dobrej zabawy, a powinniśmy mieć na nią ochotę bez względu na wiek.

 • Szybka nauka języków. Jak to zrobić? Szybka nauka języków. Jak to zrobić?

  Znajomość języków obcych jest dzisiaj wymagana właściwie w każdej pracy. Każdy, kto chce rozwijać się zawodowo i wspinać po szczeblach kariery powinien o tym wiedzieć.

 • Motywy zero waste na weselu w stylu boho Motywy zero waste na weselu w stylu boho

  Obecnie odchodzi się już od tradycyjnych wesel urządzanych z dużym przepychem, w równie przeładowanych dekoracjami salach bankietowych. W opozycji do takiego podejścia stają wesela w stylu boho.