Polecane artykuły

 • 1
środa, 09 listopad 2016 14:50

Recenzja: Woda perfumowana Nou Secret Blanc

Woda perfumowana NOU nie jest bardzo droga, co ma szczególne znaczenie, gdy musimy w jednym czasie obdarować kilka osób. Nie jest też tanim, kiepskim prezentem. Jest porządnym podarunkiem, z którego ucieszy się każda kobieta. Ale przejdźmy do rzeczy…


Owocowo-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet NOU Secret Blanc- mój subiektywny test

 

Otrzymując tę wodę w prezencie, bardzo się ucieszyłam. Opakowanie prezentuje się gustownie, produkt wygląda na porządny i luksusowy. Poza tym, ciekawych zapachów nigdy za wiele!

Po otwarciu pudełka zobaczyłam flakonik o minimalistycznym i nowoczesnym kształcie. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i musiałam od razu przetestować zapach. Owocowo-kwiatowy aromat bardzo przypadł mi do gustu. Jest delikatny, świeży, ale przy tym również seksowny. Nosząc go na sobie, czułam się jak milion dolarów. I przyznam, że gdy sprawdziłam jego cenę w Internecie, to doznałam pozytywnego zaskoczenia. Wydawało mi się, że jest o wiele, wiele droższy.

Woda perfumowana wbrew panującej opinii odnośnie do tego typu produktów, jest bardzo trwałym zapachem. Nie można tak powiedzieć o wszystkich wodach, ale w tym przypadku tak właśnie jest. Przez cały wieczór czułam na sobie piękny owocowo-kwiatowy zapach, który co chwilę ulegał niewielkim przeobrażeniom. Najpierw dominującym aromatem była orzeźwiająca cytryna i subtelna biała herbata. Po chwili doszedł do tego uwodzicielski rabarbar i słodki ananas. Po mniej więcej godzinie, poczułam jak wszystko się zmienia. Nadal gdzieś tam w tle pozostawały subtelno-seksowne aromaty, ale na pierwszy ogień zaczęło wychodzić coś zupełnie nowego, czyli żurawina, jaśmin i peonia. Ten zapach utrzymywał się zdecydowanie najdłużej i sprawiał wrażenie idealnego zapachu dla odważnej i eleganckiej kobiety. Po pewnym czasie z perfum wyłoniła się nuta bazowa, która opierała się głównie na seksownym piżmie. W tym momencie mój początkowy zachwyt przerodził się w prawdziwą miłość. Teraz trudno mi znaleźć jakiegokolwiek innego godnego zastępcę dla tych perfum. Szczególnie w tej cenie.

Czytany 1576 razy

Artykuły powiązane

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jakie zapachy będą modne jesienią Jakie zapachy będą modne jesienią

  Latem najchętniej kupujemy zapachy, w których pierwsze skrzypce grają nuty owocowe.

 • Testujemy: Wybielacz do zębów Expert 38% marki Dr. Martin Schwarz Testujemy: Wybielacz do zębów Expert 38% marki Dr. Martin Schwarz

  Sezon letni zagościł już na dobre! Aby prezentować się doskonale nie tylko na plaży, oprócz doskonalej figury konieczny jest też biały uśmiech. Sprawdzamy działanie wybielacza do zębów marki Dr. Martin Schwarz. Czy rzeczywiście białe zęby mają tak magiczną moc?

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.