Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 26 październik 2015 14:26

Recenzja 100% olej arganowy od marki Loton

Czysty, prawdziwy olej arganowy to doskonały naturalny kosmetyk do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Pochodzi z organicznych orzechów arganowych, które słyną z bogactwa witamin, kwasów tłuszczowych OMEGA 3-6-9, karotenoidów. W 100% oleju arganowym znajdziemy spora dawkę odmładzającej witaminy E w najczystszej postaci, która jest wyjątkowo dobrze tolerowana przez skórę.

Zawsze byłam zwolenniczką naturalnych olejów do pielęgnacji skóry. Niestety znalezienie dobrego produktu, naturalnego i czystego nie jest w dzisiejszych czasach takie proste. Na półkach w sklepach kosmetycznych możemy zobaczyć przede wszystkim produkty z olejem, a nie w pełni złożone z oleju. A to przecież właśnie ten naturalny tłuszcz jest dla naszej skóry tak bardzo korzystny. Przy okazji testowania innych nowych propozycji od marki Loton postanowiłam wypróbować również ten olej. Skuszona dobrym składem kosmetyku, zaczęłam go stosować głównie do olejowania włosów i pielęgnacji cery. W ten sposób w ciągu kilku dni zyskałam nową fryzurę - w końcu piękną, zdrową i lśniącą.

Do produkcji kosmetyku użyto wysokiej jakości orzechy arganowe pochodzące z Maroka. Tak otrzymany produkt to gwarancja silnego działania przeciwzmarszczkowego, nawilżającego i odżywczego. Kosmetyk posiada ciekawe i ładne opakowanie ze złotą etykietą. Leżąc na półce wśród innych produktów, jako pierwszy przykuwa wzrok. Ma wygodną w użyciu pompkę, która samoczynnie odmierza odpowiednią ilość kosmetyku potrzebną do wypielęgnowania całej twarzy lub włosów.

Olej arganowy - pogromca problemów dermatologicznych

Loton - 100% Olej Arganowy

Każdy, kto kiedykolwiek słyszał o działaniu naturalnych orzechów z Maroka, dobrze wie, że doskonale wpływają na chorą skórę. Wszelkie problemy dermatologiczne, a w szczególności trądzik i miejscowe przesuszenie, można wyleczyć w skuteczny i zdrowy sposób. Ja stosuję olej arganowy marki Loton od miesiąca, dwa razy dziennie, czasem tylko raz. Już po pierwszych 5 dniach widoczność pryszczy, które pojawiły się na mojej twarzy, uległa zmniejszeniu. Po dwóch tygodniach wyleczyłam nawet te zmiany, które co chwilę powracały. Warto też dodać, że naturalny olej arganowy jest polecany przez dermatologów. Należy tylko podkreślić, że musi być naturalny i 100%, czyli taki jak w przypadku kosmetyku marki Loton.

Czytany 1279 razy

Artykuły powiązane

 • Sole do kąpieli o właściwościach aromaterapeutycznych Sole do kąpieli o właściwościach aromaterapeutycznych

  Sole do kąpieli niewątpliwie przyciągają nas swoim kolorem, zapachem i zawartością soli mineralnych. Ale okazuje się, że jest mnóstwo zalet ich stosowania, bo działają holistycznie. Poznaj aromaterapeutyczne właściwości soli do kąpieli Westlab Alchemy.

 • Naturalna pielęgnacja skóry dłoni Naturalna pielęgnacja skóry dłoni

  Nie mamy wpływu na kształt naszych dłoni – musimy się pogodzić z takim, jakim obdarzyła nas natura. Możemy za to zrobić wiele, żeby jak najdłużej pozostały młode.

 • Naturalna koloryzacja włosów Naturalna koloryzacja włosów

  Istnieją naturalne farby do trwałej koloryzacji włosów. Ich receptury wypełniają selektywnie dobrane roślinne składniki, które dodatkowo pielęgnują włosy. Poznaj wyjątkowy sposób na najbardziej naturalną koloryzację włoskimi farbami Herbatint. 

 • Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci? Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci?

  Przy wyborze kosmetyków przeznaczonych dla najmłodszych warto kierować się przede wszystkim ich jakością. Najlepszym wyborem dla dzieci już od pierwszego dnia życia będą ekologiczne kosmetyki naturalne z certyfikatem ECOCERT.

 • Naturalne kosmetyki do walki z trądzikiem Naturalne kosmetyki do walki z trądzikiem

  Trądzik pospolity (Acne vulgaris) jest najczęstszą chorobą dermatologiczną u ludzi młodych, a która dotyczy większości osób w wieku dojrzewania. Jest to choroba skóry, która jest znana od bardzo dawna, bo opisywali ją już Arystoteles (IV w p.n.e.) i Pliniusz (I w n.e.).