Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 17 październik 2016 10:30

Oczyszczanie twarzy – skuteczne i bezpieczne?

Foreo- Szczoteczka Luna 2 Foreo- Szczoteczka Luna 2

Regularne, skuteczne i co ważne, delikatne oczyszczanie twarzy to podstawa codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki temu staje się ona gładka i lepiej chłonie czynniki odżywcze zawarte w kremach i serach pielęgnacyjnych. Jednak dla wielu osób dużym problemem jest samodzielne, dokładne oczyszczenie skóry twarzy. Resztki makijażu, a także zanieczyszczenia z powietrza osadzają się na skórze i często wnikają głęboko w pory, co sprawia, że są jeszcze trudniejsze do usunięcia.

Sama próbowałam wielu sposobów na oczyszczenie skóry. Jednak z uwagi na to, że mam delikatną i wrażliwą skórę nie mogę pozwolić sobie na bardziej zdecydowane kroki jak np. mocniejsze peelingi.

Dużo słyszałam o szczoteczkach do czyszczenia twarzy i tutaj też miałam duży dylemat, gdyż z wielu stron słyszałam, że szczoteczki z tradycyjnymi „włoskami” mogą podrażniać i tak już delikatną skórę. Dlatego moją uwagę przyciągnęło urządzenie Foreo Luna 2, które w całości jest wykonane z silikonu, nawet część czyszcząca i masująca. A tak właśnie, w odróżnieniu od innych tego typu urządzeń, ma ono dwie strony, z czego jedna służy do oczyszczania twarzy przy pomocy płynu, a druga przeznaczona jest do delikatnego masażu skóry w czasie nakładania kremu odżywczego.

Do niewątpliwych zalet tego produktu mogę zaliczyć z pewnością:
- delikatność;
- łatwość w użyciu;
- wytrzymałą baterię;
- skuteczność;
- rozpieszczanie mojej skóry ;)

Jako wadę można podać cenę tego produktu, jednak patrząc na to, że nie trzeba w nim wymieniać szczoteczek co miesiąc, tak jak w innych tego typu urządzeniach, okazuje się, że nie jest wcale tak drogo. Producent daje także 2 lata gwarancji na urządzenie. Dodatkowo jest także specjalna gwarancja jakościowa na 6 lat, o której więcej można przeczytać na stronie producenta. Na stronie dostępna jest też pełna instrukcja obsługi urządzenia.

Dodatkowo razem z tym urządzeniem nie można używać wszystkich produktów kosmetycznych. Producent wskazuje, że nie powinno się używać z nim produktów na bazie silikonów, z granulkami i glinką. Dlatego warto zwrócić uwagę na dedykowane temu urządzeniu produkty kosmetyczne. Firma oferuje swoim klientom dwa płyny do oczyszczania twarzy – na dzień i na noc, z opatentowanymi formułami dostosowanymi do potrzeb skóry wrażliwej.

 

Czytany 641 razy

Artykuły powiązane

 • Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność? Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność?

  Od dłuższego czasu na swojej drodze napotykasz liczne przeciwności związane z dbaniem o kondycję i stan skóry Twojej twarzy?

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.

 • Peeling – ważny etap pielęgnacji Peeling – ważny etap pielęgnacji

  Dziś to jeden z podstawowych produktów w pielęgnacji skóry. Najpierw zyskał popularność w gabinetach kosmetycznych, gdzie panie pokochały go za niezwykłe efekty i zrozumiały, że bez niego działanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych jest mniej skuteczne. Z gabinetów peelingi trafiły do drogerii i możemy stosować je w domu.