niedziela, 29 grudzień 2013 16:27

Vichy Sensi-Baume Mineral CA - kojący balsam dla mężczyny XXI wieku

Vichy - Sensi-Baume Mineral CA Vichy - Sensi-Baume Mineral CA

Golenie to czynność, którą większość mężczyzn wykonuje niechętnie, a na samą myśl o kolejnym poranku z golarką w ręce aż włos jeży się na głowie. Skóra po takim "zabiegu" staje się przesuszona i podrażniona. Vichy postanowiło nie co zadbać o Panów i stworzyć kosmetyk godny ich twarzy-Sensi-Baume Mineral CA kojący balsam do skóry wrażliwej. 

 

Kosmetyk jest stworzony dla mężczyzn z wrażliwą i bardzo wrażliwą skórą, którzy mają dosyć podrażnień od ostrza maszynki do golenia. Balsam wzmacnia skórę, łagodzi drobne urazy powodowane przez maszynkę do golenia. Z każdym zastosowaniem bardziej wzmacnia skórę. Producenci gwarantują 60% mniej podrażnień, 62% mniejsze zaczerwienienie oraz 79% mniej otarć już po 15 dniach stosowania. W składzie krem posiada wodę termalną, która czyni krem delikatnym dla skóry. Konsystencja jest nietłusta i nieklejąca, co daje efekt "opatrunku" w kremie. Komfort jest odkrywany przez cały dzień. 

Wzmocniona skóra mniej podatna na podrażnienia to już nie marzenie, a rzeczywistość. Przezwycięż dyskomfort golenia i ciesz się doskonałym wyglądem skóry przez cały dzień, nawet po goleniu. 

 

Czytany 1124 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.