Polecane artykuły

 • 1
piątek, 20 luty 2015 18:05

Pianka czy żel do golenia?

Bond- Kosmetyki do golenia Bond- Kosmetyki do golenia

Przyjemne golenie? To możliwe! Odpowiednio dobrany kosmetyk może w znaczącym stopniu wpłynąć na komfort naszego porannego lub wieczornego rytuału. Warto, więc poznać cechy charakterystyczne dostępnych na rynku produktów. Marka Bond Expert przybliży nam zastosowanie pianki oraz żelu do golenia.

Klasyczna pianka to lekka formuła, która służy do zmiękczania zarostu przed goleniem. W tym celu powinna być dokładnie wmasowana w skórę twarzy. Przy jej stosowaniu należy uważać, aby nie golić zarostu tuż po jej nałożeniu. Może to podrażnić delikatną cerę! Pianka do golenia polecana jest dla osób, które posiadają umiarkowanie twardy zarost na niewielkich partiach skóry. W innym przypadku jej zastosowanie może wiązać się ze zbyt szybkim zapychaniem się ostrzy maszynki oraz trudnościami z aplikacją produktu na większym obszarze naszej twarzy. Pianki do golenia marki Bond Expert to połączenie delikatnych nut zapachowych z pielęgnującymi składnikami aktywnymi, takimi jak alantoina i lanolinia. To właśnie one skutecznie zmiękczają zarost, jednocześnie łagodząc i regenerując podrażnienia.

Pianki do golenia Bond Expert Classic & Senstive przebadano dermatologicznie. Nie zawierają alergenów.

Pojemność: 200ml
Cena: ok. 8zł

Żel do golenia jest bardzo wydajnym produktem, którego niewielka ilość pokryje cały zarost. Dlatego też może być bardzo przydatnym narzędziem do golenia dla panów, którzy posiadają bujny oraz twardy zarost. Zaletą żelu do golenia jest bardzo dobre przyleganie do włosów oraz nie osadzanie się na ostrzach maszynki. Sprawia to, że rytuał golenia może przebiec bardzo sprawnie. Żele do golenia marki Bond Expert dostępne są w dwóch wariantach zapachowych – Classic i Sensitive. Zapewniają komfortowe i dokładne golenie, a zawarte w nich składniki aktywne intensywnie nawilżają i regenerują skórę twarzy.

Żele do golenia Bond Expert Classic & Senstive przebadano dermatologicznie.


Pojemność: 200ml
Cena: ok. 8zł

Czytany 1543 razy

Artykuły powiązane

 • Zasady pielęgnacji twarzy Zasady pielęgnacji twarzy

  Każda twarz cechuje się nieco innymi parametrami grubości, kolorytu czy ilości wydzielanego sebum, każda również boryka się z indywidualnymi problemami, takimi jak pękające naczynka, przebarwienia, zmarszczki, trądzik itp. Na szczęście bez względu na rodzaj cery i jej indywidualne potrzeby, jej pielęgnacja jest bardzo zbliżona u każdej osoby!

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.