piątek, 20 luty 2015 18:05

Pianka czy żel do golenia?

Bond- Kosmetyki do golenia Bond- Kosmetyki do golenia

Przyjemne golenie? To możliwe! Odpowiednio dobrany kosmetyk może w znaczącym stopniu wpłynąć na komfort naszego porannego lub wieczornego rytuału. Warto, więc poznać cechy charakterystyczne dostępnych na rynku produktów. Marka Bond Expert przybliży nam zastosowanie pianki oraz żelu do golenia.

Klasyczna pianka to lekka formuła, która służy do zmiękczania zarostu przed goleniem. W tym celu powinna być dokładnie wmasowana w skórę twarzy. Przy jej stosowaniu należy uważać, aby nie golić zarostu tuż po jej nałożeniu. Może to podrażnić delikatną cerę! Pianka do golenia polecana jest dla osób, które posiadają umiarkowanie twardy zarost na niewielkich partiach skóry. W innym przypadku jej zastosowanie może wiązać się ze zbyt szybkim zapychaniem się ostrzy maszynki oraz trudnościami z aplikacją produktu na większym obszarze naszej twarzy. Pianki do golenia marki Bond Expert to połączenie delikatnych nut zapachowych z pielęgnującymi składnikami aktywnymi, takimi jak alantoina i lanolinia. To właśnie one skutecznie zmiękczają zarost, jednocześnie łagodząc i regenerując podrażnienia.

Pianki do golenia Bond Expert Classic & Senstive przebadano dermatologicznie. Nie zawierają alergenów.

Pojemność: 200ml
Cena: ok. 8zł

Żel do golenia jest bardzo wydajnym produktem, którego niewielka ilość pokryje cały zarost. Dlatego też może być bardzo przydatnym narzędziem do golenia dla panów, którzy posiadają bujny oraz twardy zarost. Zaletą żelu do golenia jest bardzo dobre przyleganie do włosów oraz nie osadzanie się na ostrzach maszynki. Sprawia to, że rytuał golenia może przebiec bardzo sprawnie. Żele do golenia marki Bond Expert dostępne są w dwóch wariantach zapachowych – Classic i Sensitive. Zapewniają komfortowe i dokładne golenie, a zawarte w nich składniki aktywne intensywnie nawilżają i regenerują skórę twarzy.

Żele do golenia Bond Expert Classic & Senstive przebadano dermatologicznie.


Pojemność: 200ml
Cena: ok. 8zł

Czytany 1597 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.