Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 29 czerwiec 2015 17:43

Zafunduj sobie natychmiastowe odmłodzenie

Czas pędzi przed siebie, nie bacząc na nic. Powiada się, iż tylko od nas zależy to, jak go przeżyjemy i będziemy wspominać. Poniekąd jest to prawda, bowiem nasza interpretacja rzeczywistości przekłada się bezpośrednio na samopoczucie i to, jak zapamiętamy poszczególne wydarzenia.

Jest to jednak właściwie jedyna rzecz, na jaką mamy pełen wpływ jeśli chodzi o czas. Mniejszy (ale nadal istotny!) - jeśli mowa o naturalnych konsekwencjach jego upływu – na przykład w stosunku do naszego wyglądu. Im więcej wiosen na „koncie”, tym większe zmiany zauważyć możemy w stanie naszej skóry, włosów i paznokci. Nie da się niestety uniknąć momentu, w którym będziemy wyglądać jak nasze babcie czy prapabcie: siwiuteńkie, pomarszczone, ale jednak uśmiechnięte i ciągle młode duchem staruszki.

Jednak moment ten możemy nieco odwlec w czasie. W jaki sposób? Oczywiście dbając od odpowiednią dietę, dawkę ruchu i witamin, ale przede wszystkim – stosując odpowiednie, bogate w skład kosmetyki. Na przykład takie, jak C'MODULAR AGE - serum odmładzające z witaminą C 20%, firmy Chantarelle. Produkt ten zawieta w swoim składzie witaminę C 20 % (SAP) i działa antyoksydacyjnie na odnowę skóry. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, pobudzające odnowę kolegenu oraz regenerację skóry. Naczynia krwionośne zostają wzmocnione, koloryt staje się rozświetlony, a przebarwienia i blizny zostają zredukowane.

Działa także antyrodnikowo. To skoncentrowane serum działa aktywnie przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry. Dzięki wysokiej koncentracji witaminy C 20 % aktywnie odmładza, redukuje głębokość zmarszczek i bruzd, a także rozjaśnia koloryt skóry, redukuje zmiany barwnikowe, plamy, przebarwienia i blizny. Witamina C 20 % działa stymulująco na elastyczność i jędrność skóry, poprzez znaczącą poprawe jakości połączenia między naskórkiem, a warstwą brodawkowatą. 

Odbudowuje także strukturę i funkcjonalność skóry. Jest także aktywnym promotorem syntezy kolagenu, wzmacnia strukturę skóry, a także odbudowuje macierz kolagenową. Wykazuje także działanie rozjaśniające, wybielające i depigmentujące. A Ty jak poradzisz sobie z oznakami starzenia?

Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl

Czytany 1386 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Wzmocnij się zimą Wzmocnij się zimą

  Każda komórka w naszym ciele ma swoje centrum sterowania, czyli swoistą elektrownię w wersji mikro. A to – żeby prawidłowo funkcjonować – potrzebuje paliwa: substancji mitochondrialnych. Stworzona przez polską innowacyjną markę Invex Remedies Seria Mitochondrialna Mt ma ich nam dostarczać w dobrze przyswajalnej dla organizmu postaci.

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry

  Wiele kobiet chce zatrzymać upływający czas i odmłodzić swoją cerę. Niektóre są przekonane, że jedyny ratunek stanowią drogie zabiegi w salonach medycyny estetycznej.

Więcej w tej kategorii: « Nie pal cegły Buzia gładka od zaraz »