czwartek, 28 styczeń 2016 10:12

Skóra rąk zepsuta przez zimę. Jak to naprawić?

Lirene - Witaminowe ultra-odżywienie Krem-koncentrat do rąk i paznokci Lirene - Witaminowe ultra-odżywienie Krem-koncentrat do rąk i paznokci

Spierzchnięta skórą rąk w zimie to bardzo popularny problem, który jest niezwykle niekomfortowy, a nawet utrudniający codzienne funkcjonowanie. Zaniedbanie tego stanu rzeczy doprowadza do tego, że wykonanie najprostszych czynności domowych (np. umycie naczyń) powoduje okropny ból i szczypanie. Na szczęście każdy z nas może tego uniknąć poprzez nałożenie odpowiedniego preparatu kojąco-regenerującego.

Jak szybko przywrócić dłonie do zdrowego stanu?

Witaminowe-ultra odżywienie krem-koncentrat do rąk i paznokci od Lirene to kosmetyk doskonały do walki ze spierzchniętą skórą dłoni. Można go stosować stricte zapobiegawczo jeszcze przed wystąpieniem problemu lub nałożyć grubszą warstwę w momencie, gdy problem jest już bardzo zaawansowany. Krem to silnie skoncentrowane składniki, których brakuje w mocno przesuszonej skórze. Znajdziemy w nim m.in. witaminy A, E, K i PP, kwasy tłuszczowe, aloes i olej z avocado, czyli niezbędne i naturalne składniki o cudownym działaniu pielęgnującym i odżywczym. 

Lirene - Krem koncentrat do rąk i paznokci

Największą zaletą tego kremu jest aloes, który szybko koi pieczenie i poprawia wygląd naskórka. Kwasy tłuszczowe zapobiegają ponownej utracie wody i tworzą pewnego rodzaju barierę przed zimnem i suchym powietrzem z grzejników. Witaminy wyposażają skórę w pewnego rodzaju broń, dzięki której staje się bardziej odporna na niekorzystne czynniki zewnętrzne, a avocado upiększa, pielęgnuje i silnie odżywia zarówno samą skórę, jak i paznokcie.

Czytany 1021 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.